X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Symfoniczne starcie Comy

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2010 11:21
- Większość rockowych zespołów marzy, by wystąpić z orkiestrą. W naszym przypadku to orkiestra marzyła, by wystąpić z nami - mówi Piotr Rogucki.
Audio

Piotr Rogucki, lider zespołu Coma, tłumaczył w trójkowej audycji Nocna Polska genezę najnowszego wydawnictwa zespołu. Trafiający na sklepowe półki w pierwszych dniach października album "Coma Symfonicznie" jest zapisem koncertu, który odbył się 23 czerwca 2009 roku na Targu Węglowym w Gdańsku.

- Orkiestra Symfoników Gdańskich raz do roku organizuje cykliczny pokaz z jakimś zespołem. Dzieje się to w czasie nocy świętojańskiej. W zeszłym roku padło na nas – mówił w nocnym prorgamie Tomasza Żądy.

Płyta czekała na wydanie ponad rok, ze względu na wiele intensywnych, częściowo negatywnych, emocji związanych z tym występem.

- Mieliśmy wrażenie, że nie było tak fantastycznie jak mogłoby być. Na scenie panowały trudne warunki. Było zimno, ok 5 stopni, silny wiatr który hulał sobie w mikrofonach pojemnościowych, co zazwyczaj nie wróży za dobrze jeśli koncert jest rejestrowany, no i nasze wyczerpanie po tym koncercie sprawiły że odłożyliśmy tę płytę na półkę.

Po nagrania z nocy świętojańskiej Coma sięgnęła przy okazji pracy nad płytą DVD.

- Szukając bonusów do płyty DVD sięgnęliśmy po kilka utworów z tego koncertu i okazało się, że ten materiał naprawdę nie jest zły...

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy w której Piotr Rogucki opowiadał m.in. o występie Comy na festiwalu Top Trendy i swojej aktorskiej przygodzie z Pawłem Małaszyńskim w filmie "Skrzydlate Świnie".

bch

Czytaj także

Chupacabras: To jest ciągle punk rock

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2010 16:16
Wiecznie zbuntowani Krakowiacy promują swoje nowe wydawnictwo.
rozwiń zwiń