X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Muchy w Offensywie

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2010 15:50
Frontman poznańskiej grupy obiecał wytatuować sobie napis Goplana na plecach, jeśli jego piosenka zdobędzie top LP3. Piotr Stelmach sprawdził czy spełnił swoją obietnicę.
Audio

Ponad 7 tysięcy sprzedanych egzemplarzy drugiej płyty ("Notoryczni debiutanci") i pierwsze miejsce na trójkowej liście przebojów z piosenką "Przesilenie" to znak, że kariera Much, jednej najbardziej obiecujących grup polskiego rocka, przebiega prawidłowo. Poznański zespół od samego początku znajduje się pod opieką Programu Trzeciego, w którym co jakiś czas przy okazji swoich wizyt w Warszawie zdaje relacje z działalności na trudnym polskim rynku muzycznym.

W ostatni piątek (5 listopada) muzycy Much, Michał Wiraszko oraz Szymon Waliszewski tuż po swoim koncercie w warszawskiej Hydrozagadce odwiedzili Offensywę Piotra Stelmacha, w której zdradzili, iż zespół przeszedł nową pozytywną przemianę.

 - Ten zespół mam wrażenie przestał być obrażony na sytuację publiczno społeczną. Nikt się do niedawna nie odważył być wyluzowanym i pewnym siebie. Jeśli się coś sypnęło to nikt nie był na tyle oswojony ze sceną żeby to puścić bokiem obśmiać. Zawsze była spina, zawsze było coś. Teraz tego nie ma i jestem z chłopców strasznie dumny – mówił w audycji Michał Wiraszko.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy (dźwięk w boksie po prawej stronie), w której muzycy opowiedzieli o planach na trzecią płytę i koncercie, który słuchacze Trójki będą mogli usłyszeć na antenie 10 grudnia.

Czytaj także

Muchy - Notoryczni debiutanci

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2010 13:00
Sukces debiutanckiej płyty Much "Terroromans" potwierdził, że brakowało w Polsce młodej grupy z charyzmą, wyrazistym inteligentnym przekazem i własnym pomysłem na granie, który nie byłby tylko kopią zachodnich wzorów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muchy - "Terroromans"

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2008 16:11
Najlepszy polski zespół bez wydanej płyty. Tak mówili o Muchach. Teraz, kiedy ich dziewiczy „Terroromans” ujrzał światło dzienne, opinie się trochę zróżnicowały. Jedni utwierdzili się w przekonaniu, że nie ma w Polsce lepszej grupy grającej indie...
rozwiń zwiń