X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Mikromusic i Sennik live

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2009 13:02
28 lutego zespół Natalii Grosiak i Dawida Korbaczyńskiego wystąpi w Studiu Muzycznym im. Agnieszki Osieckiej.
Zespół Mikromusic powstał w 2002 roku we Wrocławiu. Założyli go wokalistka Natalia Grosiak i gitarzysta Dawid Korbaczyński. Z czasem dołączyli do nich producent i basista Robert Szydło, pianista Robert Jarmużek, trębacz Adam Lepka oraz perkusista Michał Czwojda. Skład uzupełnia realizator dźwięku Maciek Prokopowicz, traktowany jak pełnoprawny członek grupy.

Mikromusic w 2006 roku wydali debiutancką płytę "Mikromusic", która zyskała bardzo pochlebne recenzje zarówno krytyków muzycznych, jak i fanów zespołu. Na krążku pojawiło się wielu gości, m.in. światowej klasy pianista Leszek Możdżer, znany ze współpracy z Anną Marią Jopek Bzim Zarecki, multiinstrumentalista Sambor Dudziński czy akordeonista Piotr Dziubek. Album ukazał się pod patronatem Trójki, a promujący go singiel "Dobrze jest" długo utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki.

W grudniu 2008 roku ukazała się druga płyta zespołu pt. "Sennik", nad którą patronat ponownie objęła radiowa Trójka.

Studio Muzyczne Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, sobota 28 lutego 2009, godz. 18.05. Transmisja na antenie Trójki.