X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Yundi Li w Lutosławskim

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2009 13:56
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina i radiowa Dwójka zapraszają na nadzwyczajny recital fortepianowy zwycięzcy XIV Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie.
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina i radiowa Dwójka zapraszają na nadzwyczajny recital fortepianowy zwycięzcy XIV Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie z 2000 roku.

Yundi Li to urodzony w 1982 roku chiński pianista. W wieku czterech lat zaczął grać na akordeonie, a na fortepianie - od 7. roku życia. Przez wiele lat kształcił się pod kierunkiem Dan Zhaoyi, m.in. w Syczuańskim Instytucie Muzycznym w Chongqingu (od 1994 r.), a następnie w Szkole Artystycznej w Shenzhenie (do 2000). Jest laureatem szeregu konkursów pianistycznych.

W programie:

Fryderyk CHOPIN - Nokturn Es-dur op. 9 nr 2, 4 Mazurki op. 33,
Robert SCHUMANN / Ferenc LISZT – Widmung S 566, Jian – Zhong Wang -
Rosy Clouds Chasing after the Moon, Five Yunnan Folksongs, Fryderyk
CHOPIN - Andante spianato i Wielki Polonez Es-dur op. 22, Sonata h-moll
op. 58

Bilety w cenie 50 zł - godzinę przed koncertem w kasie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, ul. Z. Modzelewskiego 59. Informacje, możliwość rezerwacji biletów (od poniedziałku do piątku w godz. 12-15): tel. 022 645 52 52.

7 maja 2009, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, godz. 19.00. Transmisja na antenie Programu 2 Polskiego Radia.