X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Piotr Bukartyk

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2010 10:22
16 maja (niedziela) 20:05
Audio

16 maja o godz.20.05 w Studiu im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Gwiazda za abonament”.  Transmisję przeprowadzi na swej antenie radiowa TrójkaRelację wideo z koncertu będzie można zobaczyć na stronie internetowej Trójki

W koncertach będą mogli wziąć udział słuchacze posiadający dowód wpłaty abonamentowej, po wcześniejszej, telefonicznej rezerwacji miejsc, która będzie przyjmowana podczas audycji  „TuBaron” (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 12.00) oraz  „Zapraszamy do Trójki” (od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 19.00). 

Piotr Bukartyk – autor i kompozytor piosenek, konferansjer, radiowiec, artysta kabaretowy. Debiutował na początku lat 80. biorąc udział w turniejach poezji śpiewanej. Laureat wielu nagród m.in. Złotej Dziesiątki OMPP Wrocław '84, III nagrody Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (w latach 1984 - 1985) i wielu innych. Od wielu lat występuje z recitalami autorskimi najpierw solo, a od 1999 r. z zespołem SEKCJA, powstałym przy okazji nagrywania płyty "Z głowy". W 1997 roku był nominowany do Fryderyka kategorii dance i techno za płytę "Szampańskie wersety", zawierającą parodie modnych nurtów. Od lipca 2007 do 2009 prowadził audycję "Ładne kwiatki" w Programie 3 Polskiego Radia, obecnie występuje w każdy piątek w porannym "Zapraszamy do Trójki". Utwory jego autorstwa wykonują jednak ciągle Mietek Szcześniak, Andrzej Krzywy, Various Manx, Stanisław Sojka, Krzysztof Kiljański  i Ewelina Flinta.
Transmisja na antenie Trójki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak