X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Historia muzyki rozrywkowej - Queen, spotkanie 1

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2014 12:43
Pierwszy raz widziałem ich w Budapeszcie w roku 1986. Ochroniarz Yoko Ono, James Callaghan, którego poznałem podczas jej wizyty w Polsce, pomachał do mnie i wziął mnie na objazd stadionu.
Audio
Zespół Queen, zdjęcie z początku last 80.
Zespół Queen, zdjęcie z początku last 80.Foto: PAP/DPA/Joe Bangay/ People In Pictures

To był koncert rejestrowany i ostatecznie wydany na wideo, a ja z plakietką "access all areas" spacerowałem dumny po całym obiekcie. Potem był koncert dla Freddiego Mercury na stadionie Wembley, który relacjonowałem na żywo, wizyta w domu Briana Maya pod Londynem, wywiady przed polskim koncertem we Wrocławiu i wreszcie przed Gwiazdką 2013 otwarcie ich muzeum w Montreux. Bez wątpienia po Wembley powinni dać sobie spokój, przynajmniej pod szyldem Queen.

Radiowa historia nie uwzględnia - i słusznie - Adama Lamberta i podobnych pomysłów. Byli wielcy, więksi niż się po latach niektórym wydaje. Innowacyjny, oryginalny zespół z ogromnymi zasługami dla muzyki pop, metalu, wideoklipów, koncertów rockowych i czegóż tam jeszcze.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak