X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Tona darów

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 12:58
Nasi słuchacze nie zawiedli. Podczas niedzielnej zbiórki w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” udało nam się zgromadzić prawie tonę długoterminowej żywności, zabawek, środków czystości, książek.
Tona darów
Foto: iar

Z tego co uzbieraliśmy  powstają paczki świąteczne dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich. Jako jeden z pierwszych odwiedził nas w radiu premier Tadeusz Mazowiecki.

Przyszło bardzo dużo osób starszych, a także rodzin z dziećmi. Ofiarodawcy mieli okazję rozmawiać ze znanymi aktorami, którzy pomagali nam w zbiórce. Jako pierwsza pojawiła się Joanna Szczepkowska .Dzieci spotkały się też z Mieczysławem Gajdą i Smerfem Ważniakiem. Dyżurował z nami również Andrzej Kopiczyński , filmowy „Czterdziestolatek” .
/

Dary przynoszono jeszcze po oficjalnym zakończeniu zbiórki. Wszystkie trafią do dzieci pozostających pod opieką Caritas Diecezji Warszawsko - Praskiej i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na Mokotowie. Razem z TPD w niedzielę 3 grudnia zebraliśmy w Warszawie około 3 ton darów.

/

Polskie Radio prowadzi akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” już od 10-ciu lat. Pomysłodawczynią akcji  była  Ewa Dados z Radia Lublin, która organizuje zbiórki i imprezy towarzyszące już od 20-tu lat.

Tegoroczna akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” objęta została patronatem honorowym przez Małżonkę Prezydenta RP, panią Annę Komorowską.

Katarzyna Wasilewska- Szefowa Sztabu w Polskim Radiu (IAR)