X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwartki poetyckie: Poeci w hołdzie Miłoszowi

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2009 15:51
29 października 2009, godz. 21:30
Audio

W ubiegłym tygodniu w Krakowie odbył się I Festiwal Literacki imienia Czesława Miłosza, spotkanie poetów oraz intelektualistów z wielu krajów świata dedykowane zmarłemu przed pięcioma laty pisarzowi. Hasłem tegorocznego wydarzenia był "Zniewolony umysł", a w programie oprócz dyskusji intelektualistów i pisarzy na temat wolności i zniewolenia we współczesnym świecie znalazły się wieczory poetyckie, promocje książek,spotkania pisarzy z czytelnikami. W relacji z Festiwalu usłyszymy rozmowy z biorącymi udział w tym wydarzeniu poetami i gośćmi z zagranicy. O Czesławie Miłoszu, o znaczeniu poezji we współczesnym świecie, o swojej twórczości mówić będą Thomas Venclova, Seamus Heaney, koreański poeta Ko Un i jego tłumacz Mieczysław Godyń, prof. Irena Grudzińska-Gross, irański filozof Ramin Jahanbegloo, Anna Piwkowska, Bronisław Maj, izraelski poeta Aharon Shabtai, Adam Zagajewski. Wiersze czytać będą Wisława Szymborska, Seamus Heaney, Thomas Venclova, Adam Zagajewski.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak