X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O akcji

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 14:11
Wybitni polscy i światowi artyści, ludzie kultury i przyjaciele Dwójki, a przede wszystkim: nasi Słuchacze - po raz kolejny włączyli się pomoc na rzecz potrzebujących. 
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Małgorzata Sas/Polskie Radio

W tym roku Dwójka hucznie obchodzi swoje 80. urodziny. Od początku istnienia nasz program stwarza niepowtarzalną przestrzeń łączącą twórców i odbiorców. Przestrzeń, która umożliwia głębokie doświadczenie kultury. Wiemy, jak silnie buduje ona każdego z nas. Nie bez powodu popularyzowaliśmy niegdyś hasło, że piękno, muzyka i idee – odmieniają. A do tego – czynią nas bardziej wrażliwymi na los słabszych i bezbronnych. 

Kultura odmienia świat i ludzi na swój własny, niespieszny, tajemniczy sposób. Ale dzięki naszej akcji charytatywnej – raz do roku – kultura pomaga też w najbardziej materialnym sensie, umożliwiając wsparcie wybranej instytucji niosącej pomoc potrzebującym.
 
Podczas tegorocznej odsłony akcji było nią Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach "Wspólny Świat" z Białej Podlaskiej. Całkowity dochód z akcji zostanie przeznaczony na budowę Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem – pierwszego w Polsce ośrodka zapewniającego profesjonalne wsparcie osobom autystycznym niezależnie od ich wieku.

W tym roku udało się zebrać - dzięki zaangażowaniu i hojności Słuchaczy - 63 759 zł!

***

Budowę Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem można wciąż wspierać, nabywając wirtualną cegiełkę na stronie stowarzyszenia: www.wspolnyswiat.org , lub dokonując bezpośredniej wpłaty na konto placówki:
 
Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach "Wspólny Świat"
Nr konta: 77  8025  0007  0026  1052  2000  0010
Bank Spółdzielczy Biała Podlaska ul. Moniuszki 12
 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kultura Pomaga – w tym roku dzieciom z autyzmem

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 17:40
W tym roku Dwójkową akcją charytatywną "Kultura pomaga" będziemy wspierać budowę pierwszego w Polsce Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem w Białej Podlaskiej. Zachęcamy do wpłacania pieniędzy na potrzeby Centrum, a także do uczestnictwa w aukcji internetowej i - 1 czerwca - w licytacji na antenie. 
rozwiń zwiń