Mazurek słucha Leszka Długosza

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 13:29
W najbliższą sobotę (11.07) w samo południe czeka nas kolejne spotkanie z Robertem Mazurkiem i jego niezwykłymi gośćmi. Tym razem pojawi się postać arcykrakowska: bard, poeta, kompozytor i... radiowiec. Przez dziesięciolecia związany z Piwnicą pod Baranami. Audycja na antenie oraz - transmisja wideo - na naszej stronie internetowej.
Leszek Długosz
Leszek DługoszFoto: Grzegorz Śledź/PR2

"Mazurek słucha" - tytuł mówi wiele, ale jednak nie wszystko...

A zatem jeszcze raz: Mazurek słucha. Kogo? Gości - ludzi mądrych i barwnych. Ale nie tylko. Mazurek słucha też muzyki, którą zaproszeni goście przynieśli ze sobą do studia - dźwięków, które są dla nich ważne, które ich ukształtowały.

O krakowskiej bohemie i artystycznych indywidualnościach opowie jeden z najbardziej znanych śpiewających poetów polskich - Leszek Długosz. Nie zabraknie oczywiście przygotowanej przez gościa muzyki.

Zapraszamy Państwa zatem do wspólnego słuchania muzyki i rozmów o życiu.

***

"Mazurek słucha" z udziałem Leszka Długosza w sobotę (11.07) od godziny 12.00 (audycja na antenie oraz - transmisja wideo - na naszej stronie internetowej).

Czytaj także

"Był powietrzem Krakowa". 20 lat bez Skrzyneckiego

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2017 12:00
- Nikt na świecie nie przyjmował kwiatów jak on, bo nikt nie miał w oczach takiego zdziwienia i podziękowania, nawet kobiety. Uwielbiałem kupować mu kwiaty – mówił o słynnym współtwórcy Piwnicy pod Baranami aktor Jan Nowicki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pod Baranami. Ten szczęsny czas…"

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2017 10:00
"Pod Baranami. Ten szczęsny czas…" to tytuł wspomnień napisanych przez Leszka Długosza. W Jedynce fragmenty książki czytał autor.
rozwiń zwiń