X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ta karczma... się zowie

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2013 20:00
Tematem kolejnych Dwójkowych "Ćwiczeń z myślenia" były sceniczne gospody, zajazdy, hotele - ważne dla przebiegu intrygi w sztukach polskich i obcych, zarówno współczesnych, jak też w wielkiej klasyce.
Piwnica Auerbacha - najstarsza jadłodajnia w Lipsku, znana z Fausta Goethego
Piwnica Auerbacha - najstarsza jadłodajnia w Lipsku, znana z "Fausta" GoethegoFoto: Illustrirte Zeitung (wikipedia, domena publiczna)

Niektóre z nich  zaskakują nas swoimi nazwami, inne lokalizacją, jeszcze inne obsługą. Gościem programu będzie  teatrolog, sekretarz redakcji miesięcznika "Dialog", Piotr Morawski. Dla laureatów - jak zwykle - ciekawe nagrody książkowe.

"Ćwiczenia z myślenia" przygotowały Iwona Malinowska i Elżbieta Łukomska.


Zobacz więcej na temat: konkurs TEATR
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gdy Teatr Polski był "operetką"...

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2013 17:00
- Już 31 października Hans Frank zanotował instrukcję Goebbelsa, że Polacy zasadniczo nie powinni mieć teatrów ani kabaretów, które przypominałyby im, co stracili - mówiła Barbara Osterloff w cyklu przygotowanym na stulecie warszawskiego Teatru Polskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzysta nieufnych dotknięć

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2013 18:00
Kto z młodych przeczyta szepty Barthesa? I kto z młodych się nauczy, że nie wolno się w miejscach publicznych Wydzierać, nawet gdy do Wyryczenia jest Bardzo Ważna Społecznie Teza? Ilu ich będzie?
rozwiń zwiń