X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Stańczyk - człowiek renesansu z Łodzi

Rozmowa z kompozytorem (a jednocześnie chórzystą i... prawnikiem), który bez względu na sytuację życiową jest zawsze człowiekiem wolnym.
O Audycji
Tytuł Bita godz. 22:29 13 lutego godz. 22:29 13.02.2015 22:29
Opis

Rozmowa z kompozytorem (a jednocześnie chórzystą i... prawnikiem), który bez względu na sytuację życiową jest zawsze człowiekiem wolnym.

Jako etatowy prawnik pracuje w Sądzie Administracyjnym w Łodzi, śpiewa w chórze Łódzkiej Filharmonii i uczy w tamtejszej Akademii Muzycznej.

A oprócz tego Marcin Stańczyk studiował kompozycję u Zygmunta Krauzego, Pierluigiego Billone, Ivana Fedele, Marka Andre, Briana Ferneyhough; w łódzkiej Akademii, paryskim Ircamie, rzymskiej Accademia Nazionale di Santa Cecilia i w wielu innych miejscach.

W 2013 roku zdobył prestiżową Toru Takemitsu Composition Award w Tokyo za utwór orkiestrowy "Sighs". Zderzenia świata realnego ze światem idei, codzienności z kompozytorską spekulacją – to jedne z jego najważniejszych twórczych dążeń. Jedno z wielu…

Playlista
Tagi
Playlista
  • Teleszyński Leszek, Kwiatkowska Monika, - Elegia dla jednej pani
  • Teleszyński Leszek, Kwiatkowska Monika, - Coś w rodzaju miłości