Alicja Majewska śpiewa Wasowskiego

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 17:20
Nagrania Jerzego Wassowskiego stanowią źródło wielkiej inspiracji dla licznego grona polskich artystów. Należy do nich Alicja Majewska.
Alicja Majewska
Alicja MajewskaFoto: Jacek Konecki/PR

Co jeszcze czeka nas w najbliższą sobotę? Słynne piosenki w nieoczywistych dawnych interpretacjach Reginy Pisarek, czy Danuty Rinn, jak również instrumentalne, porywające wersje Bogdana Hołowni i amerykańskich jazzmanów. To program najbliższego spotkania z kompozycjami Jerzego Wasowskiego

Zasługujące na uwagę interpretacje słynnych piosenek z muzyką Pana Jerzego przedstawią tradycyjnie Monika i Grzegorz Wasowscy. Zapraszamy na audycję z cyklu "Wasowski da się lubić"

2 sierpnia (sobota), godz. 13.00-13.30

ac/mm

Czytaj także

10 lat bez Jeremiego Przybory

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2014 15:30
Znakomity poeta zmarł 4 marca 2004 roku. W radiu pracował jeszcze przed wojną - jako spiker. Po wojnie pisał teksty do stworzonego przez siebie Radiowego Teatrzyku "Eterek". Zapraszamy do wysłuchania wspomnień Jeremiego Przybory.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jerzy Wasowski. Dżentelmen wielu talentów

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2023 05:45
– Kulminacją stylu bycia Jerzego Wasowskiego było pokazywanie się na plażach – wspominał w Polskim Radiu Grzegorz Wasowski. – On również na piasku rezydował w garniturze, gdzieś tam pod drzewkiem. Miał letnią wersję garnituru, nieco lżejszą, ale zawsze w garniturze i pod krawatem.
rozwiń zwiń