Jak zaśpiewać czarownicę? Rozmowa z Olgą Szomańską

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2018 15:48
Jeden z najciekawszych głosów polskiego musicalu, Olga Szomańska, opowiadała w audycji m.in. o swej roli w słynnej komedii muzycznej "Czarownice z Eastwick", wystawianej w Teatrze Syrena.
Audio
  • Jak zaśpiewać czarownicę? Rozmowa z Olgą Szomańską (Ten cały musical/Dwójka)
Olga Szomańska
Olga SzomańskaFoto: PAP/Andrzej Rybczyński

Musical oparty na słynnej powieści Johna Updike’a i kultowym filmie z Jackiem Nicholsonem, będzie można oglądać od 3 marca w warszawskim Teatrze Syrena.

Ponadto w audycji recenzja "Krwawych godów" w reżyserii Adama Nalepy, niezwykle udanego spektaklu dyplomowego Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni. Nie zabrakło doniesień ze świata musicalu - "Shrek" ruszył w trasę po Wielkiej Brytanii, do Londynu powróciło "Chicago", a u naszych zachodnich sąsiadów odbyła się premiera "Mary Poppins".

***

Tytuł audycji: Ten cały musical

Prowadzi:  Piotr Sobierski

Data emisji: 11.02.2018

Godzina emisji: 12.00

mz

Zobacz więcej na temat: Olga Szomańska musical MUZYKA

Czytaj także

Gorący rok w polskim musicalu

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2018 14:00
W audycji rozmawialiśmy o nowych spektaklach, wznowieniach i małych autorskich projektach. Krajowe teatry muzyczne szykują sporo niespodzianek na drugą połowę sezonu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bob Fosse. Broadwayowski wizjoner i dyktator

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2018 14:45
Choć zaczęliśmy od Vivaldiego, skończyliśmy Bennym Goodmanem, w audycji mówiliśmy o Bobie Fossie - choreografie, aktorze i reżyserze, który zrewolucjonizował Broadway.
rozwiń zwiń