Jesienne nastroje w musicalach

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2019 12:54
Za oknem zimno, szaro i ponuro, zatem łatwo o depresję i katar. Przeziębiają się i popadają w depresję nawet z natury zdrowi i optymistyczni bohaterowie broadwayowskich musicali - o takich właśnie psychopatologicznych przypadkach opowiadaliśmy w audycji "Ten cały musical".
Audio
Jacek Mikołajczyk i Marcin Zawada
Jacek Mikołajczyk i Marcin ZawadaFoto: PR2

Było o jesieni, chłodzie, chandrze, bólu fizycznym i psychicznym, a zakatarzona Barbra Streisand przeczytała nawet ulotkę z lekarstwa na grypę.

***

Tytuł audycji: Ten cały musical

Prowadzili:  Marcin Zawada i Jacek Mikołajczyk

Data emisji: 17.11.2019

Godzina emisji: 13.00

bch

Czytaj także

Figury słynnych wokalistek w musicalach

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 10:27
Zapraszamy na niedzielne popołudnie ze starymi i nowymi musicalami, z gwiazdami Broadwayu, West Endu i imitacjami wokalistek pop.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hit za hitem

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 11:49
Dwa znakomite musicale na otwarcie sezonu - "Hairspray" i "Pippin", a do tego rozmowa z aktorem, reżyserem i dyrektorem Teatru Muzycznego Capitol Konradem Imielą, o najnowszej premierze wrocławskiej sceny. Tak wyglądał program naszej audycji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ulubione musicale Dwójkowych słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2019 13:48
W audycji "Ten cały musical" słuchaliśmy utworów wybranych przez naszych słuchaczy. Wśród nich znalazły się numery z przedstawień "Beetlejuice", "Be More Chill", "Miss Saigon" czy "Rent", ale również dwa najdłuższe utwory musicalowe. Tym razem polecamy słuchanie z zegarkiem w ręku.
rozwiń zwiń