X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

#dwojkanamiejscu. Rób zdjęcia, wygrywaj nagrody!

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 17:58
Nowy konkurs w Dwójce! W każdą sobotę od 29 czerwca do 7 września podczas audycji plenerowych "Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato ‘39" można będzie wygrać zestaw gadżetów Programu 2 PR o wartości 200 zł.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Na czym polega uczestnictwo w naszym nowym konkursie? Jego zasady są niezwykle proste. Osoby nim zainteresowane robią sobie zdjęcie przy studiu plenerowym audycji "Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato ‘39"  i zamieszczają je w mediach społecznościowych (facebook, instagram) z oznaczeniem #dwojkanamiejscu. Nagrodzony zostanie ten z uczestników konkursu, którego zdjęcie zostanie najwyżej ocenione przez Komisję Konkursową.  Liczą się oryginalność, pomysłowość i wartość artystyczna zdjęcia.

Regulamin konkursu #dwojkanamiejscu >>>


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak