Seweryn i Topa w historii o małżeńskich trudach

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2015 14:00
W "Poranku Dwójki" aktorka Maria Seweryn opowiadała o spektaklu "Happy now?" w Teatrze Polonia, gdzie występuje m.in. z Bartłomiejem Topą.
Audio
  • Maria Seweryn opowiada o spektaklu "Happy now?" (Poranek Dwójki)
  • Relacja z wręczenia Nagrody Dziennikarskiej "Ślad" im. bp. Jana Chrapka (Poranek Dwójki)
  • Z Lukiem Percevalem, reżyserem "Blaszanego bębenka" w Thalia Theater w Hamburgu, rozmawia Monika Pilch (Poranek Dwójki)
Happy now? stawia pytania dotyczące kondycji rodziny i wagi przyjaźni, jakości relacji międzyludzkich, kruchej równowagi między życiem osobistym i pracą. Na zdj. Maria Seweryn, odtwórczyni jednej z ról w spektaklu
"Happy now?” stawia pytania dotyczące kondycji rodziny i wagi przyjaźni, jakości relacji międzyludzkich, kruchej równowagi między życiem osobistym i pracą. Na zdj. Maria Seweryn, odtwórczyni jednej z ról w spektaklu Foto: PAP/Andrzej Rybczyński

Lucinda Coxon w dramacie "Happy now?" oddaje realia świata i problemów mieszkańców dużych miast, wplatając w opowieści o relacjach między ludźmi ich wrażliwość, dylematy, współczesne wyzwania. Sztuka traktuje o perypetiach dwóch dotkniętych kryzysem małżeństw.

W audycji przedstawiliśmy także relację z wręczenia Nagrody Dziennikarskiej "Ślad" im. bp. Jana Chrapka i rozmowy z laureatami.

Wysłuchaliśmy ponadto wywiadu Moniki Kolet z Lukiem Percevalem, reżyserem, który wystawia "Blaszany bębenek" w Thalia Theater w Hamburgu.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Prowadzenie: Tomasz Obertyn

Data emisji: 14.04.2015

Godzina emisji: 6.00

mat. promocyjne/jp/mc

Czytaj także

Bartłomiej Topa: od Zenka do Króla

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2013 11:00
- Król to dla mnie najważniejsza postać wśród bohaterów, których zagrałem u Wojtka Smarzowskiego. On wie, że czeka go śmierć, i zamyka wszystkie swoje sprawy - mówi Magdalenie Juszczyk odtwórca głównej roli w "Drogówce".
rozwiń zwiń