X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wojciech Smarzowski

M. Sawicki: nie można budować koalicji anty-PiS

- Nie można budować koalicji na anty-PiS. Musi być program, a Koalicja Polska ma swój program. Naszym kandydatem na premiera jest lider PSL - deklarował na antenie PR24 Marek Sawicki z Polskiego Stronnictwa Ludowego. - PO chyba za bardzo zapatrzyła się na PiS - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Sawicki PSL Platforma Obywatelska Władysław Kosiniak-Kamysz wybory w Polsce Antoni Trzmiel Wojciech Smarzowski Patryk Vega Frans Timmermans

Czy "Kler" Wojtka Smarzowskiego to film antykościelny?

28 września do kin wchodzi nowy film Wojtka Smarzowskiego "Kler".  - Reżyser nie ukrywa tego, że źle widzi Kościół. Gdyby wziąć pod uwagę tylko jego wypowiedzi, to jest on przekonany, że większość duchowieństwa ze złych intencji weszła do tej instytucji, a ich celem jest robienie pieniędzy i używanie życia - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Zaremba, który na Festiwalu Filmowym w Gdyni recenzował obraz Smarzowskiego.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA FILM kino film polski Wojciech Smarzowski

"Kler" wchodzi do kin. Kontrowersje wokół filmu Wojtka Smarzowskiego

- Mamy tendencję żeby wszystko upolityczniać.  Należy rozgraniczać kulturę i sztukę z polityką. Kino nawet mocne, zaangażowane społecznie nie musi stanowić obiektu wojny polsko-polskiej - mówił w Debacie Poranka Łukasz Rogojsz (Gazeta.pl). Naszym gościem był również Ryszard Gromadzki (Telewizja Republika). W piątek 28 września do kin wchodzi najnowszy film Wojtka Smarzowskiego "Kler".
Zobacz więcej na temat:  Wojciech Smarzowski FILM kino Kościół katolicki KULTURA

Wojciech Smarzowski: robię filmy o tym co mnie boli i uwiera

Pokazy filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego na trwającym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wzbudzają ogromne zainteresowanie publiczności. Na pokazie prasowym także był tłum dziennikarzy, ponieważ film wywołał kontrowersje i dyskusje jeszcze zanim został publicznie zaprezentowany.
Zobacz więcej na temat:  festiwal filmowy w Gdyni Janusz Gajos Wojciech Smarzowski Robert Więckiewicz Jacek Braciak FILM KULTURA STYL ŻYCIA