X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

5. Festiwal Kwadrofonik. Wszystkie barwy muzyki

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 11:00
- W tym roku skupiliśmy się na świetle, barwie, którą można odnieść zarówno do dźwięku, jak i do koloru - mówiła Magda Kordylasińska-Pękala o rozpoczynającym się festiwalu Kwadrofonik.
Audio
  • Rozmowa o 5. Festiwalu Kwadrofonik (Poranek Dwójki)

Jak podkreślała w "Poranku Dwójki" Magda Kordylasińska-Pękala, temat przewodni tegorocznej odsłony Festiwalu Kwadrofonik jest spoiwem bardzo różnorodnych koncertów.

Pierwszym spotkaniem ze światłem i dźwiękiem będzie projekcja pełnometrażowego niemego filmu Bustera Keatona "Our Hospitality". Ten czarno-biały film okraszony zostanie arcybarwnymi, nietypowymi brzmieniami instrumentów perkusyjnych duetu Pękala/Kordylasińska/Pękala.

W jakim sensie film Keatona "wspaniale wpisuje się w ideę festiwalu"? Na czym będzie polegało "nowe odczytanie" twórczości Moondoga, niewidomego pieśniarza? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy o szczegółach programu 5. Festiwalu Kwadrofonik.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Prowadził: Paweł Siwek

Goście: Magda Kordylasińska-Pękala (perkusistka, organizatorka festiwalu Kwadrofonik)

Data emisji: 7.11.2019

Godzina emisji: 9.30

jp/am


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak