X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Supersam + 1". Maja Ratkje i Piotr Pawlak

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 18:30
Dwójka zaprasza na "Supersam + 1", czyli cykl wystąpień mistrzowskich, który koncentruje się głównie wokół muzyki, ale przewiduje też udział innych form wyrazu, takich jak: performance, multimedia, monodram. Występują w nim uznani artyści polscy i zagraniczni nastawieni na działania autorskie, eksperymentalne i innowacyjne.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: mat. promocyjne

"SUPER" w tytule oznacza, że program budowany będzie w oparciu o artystów uznanych – mistrzów. „SAM” mówi oczywiście o występie solowym, ale i o twórczym osamotnieniu. „+ 1” w tytule oznacza, że każdy wieczór uwieńczony jest występem w duecie. W większości przypadków artyści spotykają się na scenie po raz pierwszy.

Maja Solveig Kjelstrup Ratkje

Urodziła się w 1973 roku w Trondheim w Norwegii. Jest kompozytorką i aktywnym muzykiem. W 2000 roku ukończyła studia kompozytorskie na Norweskiej Akademii Muzycznej w Oslo. Ratkje jest aktywna jako wokalistka i artystka elektroniczna oraz inżynier. Występuje solo oraz w zespołach takich jak SPUNK czy BRAK RUG, komponuje muzykę do filmu, tańca i teatru, tworzy instalacje. Sztuka wizualna oraz tekst często stanowią element jej twórczości w instalacjach lub dziełach scenicznych. Razem z zespołem SPUNK stworzyła duże prace galeryjne. Stworzyła muzykę do audycji radiowej Elfriede Jelinek, a w 2003 roku zagrała w swojej własnej operze opartej na tekstach z biblioteki Nag Hammadi.

Piotr Pawlak

to gitarzysta i producent związany z trójmiejską sceną muzyczną. Zadebiutował pod koniec lat 80 w zespole Bielizna. Razem z Tymonem Tymańskim i Jackiem Olterem współtworzył zespół Kury i ich legendarny album „P.O.L.O.V.I.R.U.S.”. Współpracował z Mazzollem w formacji Arhythmic Memory. Od 1996 roku grał w zespole Łoskot. Współpracuje z Olo Walickim w ramach projektu Kaszëbë II oraz Antonim Gralakiem w YeShe. Komponował muzykę do teatru, filmu, baletu oraz widowisk multimedialnych. Wyprodukował kilkadziesiąt płyt różnych wykonawców, m.in. Ścianka, Kury, Łoskot, Kobiety, Tymon & Transistors, Pink Freud, Oczi Cziorne. Aktualnie gra w reaktywowanym Łoskocie oraz w zespole Rito, z którym nagrał płytę łączącą elementy noise, trans i muzyki rytualnej.

*** 

Mózg w Dziku, Warszawa ul. Belwederska 44A

8.11.2018, godz. 20.00

mat. prasowe/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak