X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Opera Rara 2019: tradycja i eksperyment

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2019 12:15
Już po raz 11. w Krakowie odbędzie się festiwal Opera Rara. Od 31 stycznia do 17 lutego zobaczymy m.in. cztery produkcje sceniczne oraz wokalne recitale w gwiazdorskiej obsadzie.
Plakat festiwalu
Plakat festiwaluFoto: materiały pras.

Ideą festiwalu Opera Rara jest zderzenie dwóch wizji opery: jej tradycyjnego oblicza oraz prowokacyjnych eksperymentów. Takie podejście, dając możliwość opowiadania tej samej historii na wiele sposobów, stanowi dobry punkt wyjścia do otwierania słuchaczy na różne interpretacje opery. Rozmowa o niej może stać się w ten sposób jednocześnie rozmową o społeczności, współczesności i jej problemach.

Opera Rara to też przede wszystkim wielkie święto ludzkiego głosu jako medium przekazującego emocje w najbardziej bezpośredni sposób. Dlatego obok czterech produkcji scenicznych ("Così fan tutte" Mozarta, "Hippolyte et Aricie" Rameau, "A Madrigal Opera" Glassa, "Cassandra" & "Just" Marcella i Langa) pojawi się cykl recitali wokalnych (wystąpią Patricia Petibon, Danielle de Niese, Jakub Józef Orliński, Sophie Karthäuser, Adriana Kučerová i Evelina Dobračeva), w których celebrowana jest intymna, głęboka sztuka kameralnego muzykowania.

 

Festiwal Opera Rara odbędzie się w Krakowie od 31 stycznia do 17 lutego 2019 r. w następujących lokalizacjach: ICE Kraków, Teatr Łaźnia Nowa, CRICOTEKA, MOCAK, Teatr im. J. Słowackiego oraz aula Collegium Novum. Bilety na festiwal Opera Rara 2019 są dostępne m.in. w sieci Eventim oraz w sieci punktów InfoKraków.

Więcej na
www.operarara.pl oraz na https://www.facebook.com/OperaRara/

***

materiały pras.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak