X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

5. Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Skrzypcowy im. Karola Lipińskiego w Toruniu

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 16:28
Plejada młodych wirtuozów skrzypiec z 13 krajów stanie w muzyczne szranki o statuetkę Grand Prix w Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. Karola Lipińskiego. Łączna pula nagród to 51 tys. euro.
5. Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Skrzypcowy im. Karola Lipińskiego w Toruniu
5. Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Skrzypcowy im. Karola Lipińskiego w ToruniuFoto: Mat. prasowe

W dniach 1-13 października 2019 roku odbędzie się w Toruniu 5. Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Skrzypcowy im. Karola Lipińskiego. W tym roku wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.  Festiwal odbywa się w mieście Kopernika cyklicznie, co 3 lata, a jego głównym komponentem jest Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy, powołany do życia przez Michała E. Staśkiewicza. W tym roku przypada trzecia edycja Festiwalu i piąta edycja Konkursu. Każda kolejna odsłona imprezy przyciąga do Torunia coraz większe grono skrzypków-wirtuozów z całego świata. W 2019 roku z grona ponad osiemdziesięciu zgłoszonych aplikacji jury w składzie: przewodniczący – Mariusz Smolij i członkowie Aldona Cisewska oraz Maciej Sobczak wyłoniło dwudziestu czterech uczestników z czternastu krajów: z Rosji, Armenii, Tajwanu, Belgii, Polski, Niemiec, Korei Południowej, Japonii, Chin, USA, Chile, Szwecji, Ukrainy. Poziom artystyczny uczestników Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego ‒ utalentowanych skrzypków z całego świata oceniany będzie przez Jury składające się z niekwestionowanych autorytetów muzycznych i nadzwyczaj cenionych pedagogów, którymi

Instytucja finansowana  ze środków  Gminy Miasta Toruń

Skład Jury Konkursu: prof. Ilya Kaler (przewodniczący jury), prof. Konstanty Andrzej Kulka, prof. Boris Kuschnir, prof. Itzhak Rashkovsky, dr Mariusz Smolij, dr Jakub Jakowicz.

Materiały prasowe

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak