Copland, Schoenberg i Mozart. Tak graliśmy

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 12:30
Co tydzień wyłącznie w Państwa ręce oddajemy repertuar dwóch sobotnich przedpołudniowych godzin. Tym razem zwycięskie utwory to: Aaron Copland "Balet Rodeo" (fragmenty), Arnold Schoenberg "Verklärte Nacht" i Wolfgang Amadeusz Mozart "Koncert na flet i harfę C-dur".
Audio
  • Copland, Schoenberg i Mozart. Tak graliśmy (Muzyka na życzenie/Dwójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/sklyareek

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

***

Regulamin konkursu

Nagrody, które można było wygrać w konkursie w dniach 8-14.02.2020:
***

Tytuł audycji: Muzyka na życzenie

Prowadzenie: Milena Gąsienica

Data emisji: 15.02.2020

Godzina emisji: 10.30

am/pg

Czytaj także

Muzyka na życzenie słuchaczy: Czajkowski, Rachmaninov i musicale

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2019 12:30
W najbliższe sobotnie przedpołudnie spełniliśmy marzenia tych, którzy chcieli posłuchać Khatii Buniatshvili w repertuarze rosyjskim, a skoro tak – nie mogło zabraknąć II Koncertu fortepianowego Rachmaninowa. Ponadto usłyszeliśmy VI Symfonię Piotra Czajkowskiego i fragmenty z "My Fair Lady" – musicalu wszechczasów.
rozwiń zwiń