Małgorzata Małaszko-Stasiewicz o plebiscycie "Piosenki 95-lecia Polskiego Radia"

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2020 13:18
- Jest to efekt kompromisu zawartego między programami Polskiego Radia, ale także kompromisu z naszą pamięcią i z tym, co wiemy o naszych słuchaczach i pewnych zdarzeniach, które wiążą się z tymi piosenkami - mówiła dyrektor-redaktor naczelna Programu 2 Polskiego Radia Małgorzata Małaszko-Stasiewicz o plebiscycie "Piosenki 95-lecia Polskiego Radia".
Audio
  • - Jest to efekt kompromisu zawartego między programami Polskiego Radia, ale także kompromisu z naszą pamięcią i z tym, co wiemy o naszych słuchaczach i pewnych zdarzeniach, które wiążą się z tymi piosenkami - mówiła dyrektor-redaktor naczelna Programu 2 Polskiego Radia Małgorzata Małaszko-Stasiewicz o plebiscycie "Piosenki 95-lecia Polskiego Radia"

Zachęcamy do głosowania w Plebiscycie "Piosenki 95-lecia Polskiego Radia".

Piosenki wskazane przez dziennikarzy muzycznych Jedynki, Dwójki, Trójki i Czwórki powstały w latach 1925-2019. - Przyznaję, że na tej liście nie ma wielu piosenek, które uwielbiam, a których nie mogłam tam pomieścić. Jest to jednak na tyle bogate zestawienie, że pokazuje jak wiele zdarzyło się w muzyce popularnej, ale muzyce, która związana jest właściwie z każdym z programów. Mam nadzieję, że tę naszą część nie tylko Państwo dostrzegą, ale przede wszystkim będą na nią głosować - podkreślała w "Poranku DwójkiMałgorzata Małaszko-Stasiewicz.

Zobacz więcej na temat: radio musical