X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jarosław Sellin: cieszy nas, że nasza praca jest doceniana i zaufanie do nas jest duże

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2018 09:25
– W PiS mówimy, że nie ma co przywiązywać uwagi do sondaży, ale trendy należy obserwować. Cieszy nas, że nasza praca jest doceniana i zaufanie do nas jest duże – powiedział na antenie Trójki wiceminister kultury Jarosław Sellin.
Audio
  • Jarosław Sellin o aktualnych sondażach politycznych (Salon polityczny Trójki)

Według najnowszego sondażu dla "Rzeczpospolitej" koalicja Zjednoczonej Prawicy (PiS, Solidarna Polska, Porozumienie) może liczyć na poparcie 37,6 proc. respondentów. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska, która ma aktualnie poparcie 27,3 proc. ankietowanych. Trzecie miejsce zajął Sojusz Lewicy Demokratycznej, który uzyskał 10,4 proc. głosów.

– Jak pokazuje sondaż, efekt zużytej władzy w naszym przypadku nie występuje. Cieszy nas, że zaufanie do nas jest duże. Ludzie doceniają, że realizujemy zapowiedzi wyborcze i Polska się pozytywnie zmienia. Cały czas czekam też na alternatywny program dla Polski od opozycji, ale go nie dostrzegam. Jedynym argumentem jest to, że należy odsunąć PiS od władzy, tylko nie wiadomo dlaczego – powiedział Jarosław Sellin.

Więcej informacji i komentarzy na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Wiceminister kultury zapytany o potencjalny powrót SLD do Sejmu stwierdził, że "ze względu na swoją biografię polityczną, życzyłby sobie, aby siła postkomunistyczna nie odrodziła się, ale wiemy, że jakieś poparcie społeczne wciąż utrzymuje". – Zresztą te wybory z 2015 roku pokazały, że tylko przez przypadek SLD do Sejmu nie wyszło, m.in. dlatego, że zawarło nieroztropną koalicję i część elektoratu zachwyciło się partią Razem – dodał Jarosław Sellin.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Jarosław Sellin (wiceminister kultury)
Data emisji: 14.05.2018
Godzina emisji: 8.14

koz/ml