Polskie Radio
Section05
Arkadiusz Milik

Co z występem Milika na Euro 2020? Sousa: decyzję musimy skonsultować z lekarzami

Dzisiaj Arek będzie miał pełnowymiarowy trening. Ale musimy jeszcze skonsultować z lekarzami, czy możemy puścić go na boisko - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa podczas konferencji prasowej w Opalenicy. We wtorek biało-czerwoni zagrają towarzyskie spotkanie z Islandią, które będzie ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami Europy.
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Euro 2020 Paulo Sousa Piłka nożna SPORT reprezentacja Islandii Arkadiusz Milik

Euro 2020: wolne popołudnie biało-czerwonych. Zieliński opuszcza zgrupowanie

W piątkowym porannym treningu reprezentacji Polski nie wzięli udziału Arkadiusz Milik oraz Maciej Rybus. Milik wciąż nie wyleczył urazu kolana, natomiast Rybus zmagał się z drobnym problemem mięśniowym. W trakcie treningu do grupy dołączył Paweł Dawidowicz, który także ma niegroźny uraz mięśniowy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Euro 2020 Piłka nożna reprezentacja Polski Paulo Sousa Arkadiusz Milik Piotr Zieliński maciej rybus

Euro 2020: Arkadiusz Milik już po konsultacji. Dobre wieści dla polskich kibiców

Lekarz piłkarskiej reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski przekazał w czwartek, że uraz łąkotki, z jakim na zgrupowanie biało-czerwonych przyjechał Arkadiusz Milik, nie zagraża występowi napastnika na zbliżających się mistrzostwach Europy. Prawdopodobnie piłkarza zabraknie natomiast w meczach towarzyskich z Rosją i Islandią. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2020 reprezentacja Polski Arkadiusz Milik

ANALIZA Kadrowicze Sousy na fali w klubach. Eksplozja formy na Euro?

Większość piłkarzy powołanych przez Paulo Sousę do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy ma za sobą udany sezon w drużynach ligowych. Szczególnie Robert Lewandowski, ale też m.in. Grzegorz Krychowiak czy Mateusz Klich. W poniedziałek kadrowicze zaczęli zgrupowanie w Opalenicy.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Euro 2020 SPORT reprezentacja Polski Robert Lewandowski Arkadiusz Milik kamil glik Łukasz Fabiański wojciech szczęsny mateusz klich Piotr Zieliński Grzegorz Krychowiak maciej rybus

Euro 2020: Szwedzi i Hiszpanie wskazują na osłabienia Polaków i przestrzegają przed "gigantem"

Hiszpańskie i szwedzkie media oceniając ogłoszony w poniedziałek przez selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski Paulo Sousę skład kadry na mistrzostwa Europy wskazują, że ich ekipy zagra w grupie E przeciwko osłabionej drużynie biało-czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Euro 2020 SPORT reprezentacja Polski reprezentacja Szwecji reprezentacja Hiszpanii kamil grosicki Krzysztof Piątek Paulo Sousa Robert Lewandowski Arkadiusz Milik wojciech szczęsny

Ligue 1: Robert Lewandowski zdradził plany Arkadiusza Milika. Napastnik zostanie w Marsylii?

Na łamach włoskiego "Tuttosport" Robert Lewandowski zasugerował, że łączony z wieloma czołowymi klubami Europy Arkadiusz Milik prawdopodobnie zostanie w Olympique'u Marsylia na dłużej. - Wydaje mi się, że Arek jest w pełni skoncentrowany na Marsylii. Nie wiem, co się stanie, to jeszcze wczesne dni - oświadczył "Lewy".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Robert Lewandowski Arkadiusz Milik Olympique Marsylia Ligue 1