Polskie Radio
Section05
matty cash

Czas wrócić do rzeczywistości i na boiska. Lewandowski czeka

Po emocjach związanych z Plebiscytem "Złota Piłka" za rok 2021 czas wrócić do futbolowej rzeczywistości. Piłkarski grudzień rozpocznie się mocnymi akcentami w Premier League, w tym jednym „polskim starciem”. Z czołowej piątki plebiscytu France Football w środę na boisku nie zobaczymy jedynie Roberta Lewandowskiego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Bundesliga Ligue 1 Serie A Premier League lionel messi karim benzema Robert Lewandowski Piotr Zieliński Łukasz Fabiański matty cash Liverpool FC

Kto zastąpi "Lewego" w roli kapitana? Paulo Sousa ujawnia

Trener Paulo Sousa przyznał, ze decyzja o oszczędzaniu Roberta Lewandowskiego i Kamila Glika w meczu eliminacji mistrzostw świata z Węgrami zapadła w sobotę, choć rozważana była już wcześniej. - Kapitanem w poniedziałek będzie piłkarz z największą liczbą występów w kadrze - dodał.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski Paulo Sousa matty cash reprezentacja Węgier Robert Lewandowski kamil glik

"To jest zaszczyt". Lewandowski sprawdza Casha w kadrze

Piłkarska reprezentacja Polski przygotowuje się do przedostatniego meczu w ramach eliminacji mistrzostw świata z Andorą. Na zgrupowaniu po raz pierwszy jest Matty Cash z Aston Villi, który kilka dni temu otrzymał polski paszport. - Każdy przypadek jest inny. Widzę, że on ma wielką chęć bycia tutaj, trenowania i pokazania swoich umiejętności, pomocy naszej reprezentacji - powiedział kapitan kadry Robert Lewandowski. 
Zobacz więcej na temat:  Robert Lewandowski SPORT Piłka nożna matty cash reprezentacja Polski Katar 2022

"Lewy" krytykuje polski system. "Bylibyśmy w innym miejscu"

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, która w Hiszpanii przygotowuje się do meczu eliminacji MŚ w Katarze podczas konferencji prasowej był pytany o debiutantów, taktykę czy intensywną pracę piłkarza, ale także o system szkolenia w Polsce. - Gdyby to funkcjonowało dobrze, to bylibyśmy w innym miejscu - przyznał "Lewy".
Zobacz więcej na temat:  Paulo Sousa reprezentacja Polski Piłka nożna Katar 2022 SPORT matty cash Robert Lewandowski

Cash zadebiutuje z Andorą? Sousa uchyla rąbka tajemnicy

- Jeśli chodzi o mecz z Andorą, uwzględniam Matty Casha jako zawodnika, który może wystąpić - powiedział Paulo Sousa, selekcjoner reprezentacji Polski przed meczem z Andorą. Matty Cash otrzymał polski paszport i będzie miał szansę zadebiutować w kadrze w trakcie przedostatniego spotkania eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. 
Zobacz więcej na temat:  Paulo Sousa reprezentacja Polski Piłka nożna Katar 2022 SPORT matty cash

TYLKO U NAS Co Cash da kadrze? "Jest jedno niebezpieczeństwo"

Matty Cash otrzymał pierwsze powołanie do reprezentacji Polski i ma szansę na występ w meczach z Andorą (12 listopada) i Węgrami (15 listopada). Jan Tomaszewski w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl wyraził swoje obawy w związku z decyzją selekcjonera. Legendarny bramkarz zwrócił też uwagę na brak zawodników z Ekstraklasy na listopadowym zgrupowaniu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski matty cash Paulo Sousa Katar 2022 opinie Jan Tomaszewski