Polskie Radio
Section05
Hanna Dołęgowska

"Nieprzeciętni 2023". Hanna Dołęgowska: czekamy na ludzi zaangażowanych w życie

Plebiscyt "Nieprzeciętni" po raz pierwszy ogłoszono 3 stycznia 2005 roku. Od osiemnastu lat kierowany jest do młodych ludzi, którzy robią coś ciekawego, oddają się niesamowitej pasji lub mogą pochwalić się wyjątkowymi umiejętnościami. - Czekamy na ludzi zaangażowanych w życie - podkreśla Hanna Dołęgowska, dyrektor radiowej Czwórki. 
Zobacz więcej na temat:  Hanna Dołęgowska plebiscyt Nieprzeciętni 2023 Daniel Wydrych

Dyrektor Czwórki: Nieprzeciętni to ludzie, którzy wykazują więcej zaangażowania

- Ludzie, z którymi spotykamy się w naszym corocznym plebiscycie "Nieprzeciętni" wykazują więcej zaangażowania w życie. Wkładają więcej w swoją pasję, w swoje zainteresowania, w swoje działania w fundacji, w pomaganie innym - mówiła w "Wybieram Dwójkę" Hanna Dołęgowska, dyrektor-redaktor naczelna Czwórki.
Zobacz więcej na temat:  Hanna Dołęgowska Nieprzeciętni 2023 Dwójka Jakub Kukla plebiscyt Czwórka

Hanna Dołęgowska: Nieprzeciętni są wśród nas

- Uczestnicy naszego plebiscytu to ludzie nieprzeciętnie zaangażowani w życie. Z roku na rok więcej jest zgłoszeń samodzielnych, a takie kiedyś najczęściej nadsyłali poeci. Obecnie tych, którzy sami się zgłaszają, jest coraz więcej, a są to bardzo różni ludzie. Uważają, że warto pokazać światu to, co robią, z kim pracują, dla kogo działają - mówiła dyrektor radiowej Czwórki Hanna Dołęgowska o tegorocznej edycji plebiscytu Nieprzeciętni.
Zobacz więcej na temat:  Nieprzeciętni 2022 Hanna Dołęgowska Czwórka Dwójka plebiscyt Jakub Kukla