Polskie Radio
Section05
Jerzy Brzęczek

Reprezentacja Polski wraca do gry. Kadrę Brzęczka czeka pracowita jesień [TERMINARZ]

PZPN przedstawił terminy meczów reprezentacji Polski, które zostaną rozegrane w październiku i listopadzie 2020 roku. Oprócz spotkań z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną, a także Holandią w Lidze Narodów, podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się również towarzysko z Finlandią i Ukrainą.
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Jerzy Brzęczek Piłka nożna PZPN SPORT Liga Narodów

Koronawirus przeszkodził w debiucie. Brzęczek chciał sprawdzić Karbownika

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek z powodu koronawirusa i przełożenia Euro 2020 musiał przeorganizować pracę narodowej kadry. W rozmowie z portalem "Łączy nas piłka" powiedział, że na zaplanowane wcześniej marcowe mecze planował powołać młodego piłkarza Legii, Michała Karbownika. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Zbigniew Boniek Jerzy Brzęczek Legia Warszawa

TYLKO U NAS Zbigniew Boniek wierzy w Jerzego Brzęczka. "Mamy do siebie stuprocentowe zaufanie"

Jerzy Brzęczek, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski pozostanie na stanowisku do końca 2021 roku - taką informację przekazał w poniedziałek Polski Związek Piłki Nożnej. - Mamy do siebie stuprocentowa zaufanie. Ja przede wszystkim wierzę w tego trenera - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem Zbigniew Boniek, prezes PZPN.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Jerzy Brzęczek Zbigniew Boniek reprezentacja Polski PZPN Piłka nożna Euro 2020 TYLKO U NAS

"Nie jestem fanem medialnego ekshibicjonizmu". Dziekanowski krytykuje produkcję o kadrze Brzęczka

"Mamy do czynienia z enerdowską pornografią, w której granice dobrego smaku są przekroczone. Świadomość, że piłkarze i trenerzy posługują się takim, a nie innym językiem, to jedno, a promowanie takich zachowań – to drugie. I na to nie ma mojej zgody" - pisze w swoim felietonie na łamach "Przeglądu Sportowego" Dariusz Dziekanowski, który skomentował produkcję "Niekochani" o kadrze Jerzego Brzęczka.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Jerzy Brzęczek

LIGA NARODÓW Luis Figo ucieszył Brzęczka? "Jesień będzie interesująca"

Trener polskich piłkarzy Jerzy Brzęczek przyznał po wylosowaniu Holandii, Włoch oraz Bośni i Hercegowiny w grupie Ligi Narodów, że jesień będzie bardzo ciekawa dla reprezentacji i kibiców. - Najpierw jednak najważniejsze, czyli Euro 2020 - dodał selekcjoner. Kartkę z napisem "Poland" wylosował słynny przed laty piłkarz, Luis Figo.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Liga Narodów Jerzy Brzęczek Robert Lewandowski

Jerzy Engel: to był bardzo dobry rok dla reprezentacji narodowej

- Początkowo popełnia się błędy, ale najważniejsze jest wyciąganie wniosków. Jerzy Brzęczek te wnioski wyciągnął. Ta reprezentacja daje nadzieję na dobry wynik w przyszłorocznych mistrzostwach Europy - powiedział w Polskim Radiu 24 Jerzy Engel, były trener reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Ekstraklasa Jerzy Engel Krzysztof Kuzak Jerzy Brzęczek Robert Lewandowski PZPN