Polskie Radio
Section05
Jerzy Brzęczek

Liga Narodów: Brzęczek chwali drużynę. "Żadne burze nie są w stanie nas przewrócić"

 - To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Nie uważam jednak, że najlepszy. Musimy pamiętać, że przeciwnik od 15 minuty miał jednego zawodnika mniej i to miało wpływ - powiedział po wygranym 3:0 (2:0) meczu piłkarskiej Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną selekcjoner reprezentacji Jerzy Brzeczek.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Liga Narodów SPORT reprezentacja Polski reprezentacja Bośni i Hercegowiny Jerzy Brzęczek

Liga Narodów. Polska - Bośnia i Hercegowina. Brzęczek: Lewandowski powinien być gotowy

- Jest zdecydowana poprawa, jeżeli chodzi o Roberta Lewandowskiego. Powinien być do dyspozycji - przekazał trener piłkarskiej reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej przed środowym meczem we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów.
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Jerzy Brzęczek Liga Narodów Robert Lewandowski Piłka nożna SPORT reprezentacja Bośni i Hercegowiny

Polska - Włochy. "Determinacja, mądrość i dobre ustawianie" - Jerzy Brzęczek chwali, ale czuje niedosyt

Trener Jerzy Brzęczek był zadowolony z postawy polskich piłkarzy w zremisowanym 0:0 w Gdańsku meczu Ligi Narodów z Włochami. - Pozostał niedosyt, ale duże słowa uznania dla naszej drużyny za determinację, taktyczną mądrość i dobre ustawianie – ocenił selekcjoner.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Polski reprezentacja Włoch Jerzy Brzęczek SPORT

Liga Narodów. Polska - Włochy. Lewandowski: reprezentacja potrzebuje dopływu świeżej krwi

- Czeka nas zupełnie inne spotkanie. Włochy to obecnie jedna z topowych drużyn w Europie. Na pewno nie będziemy mieli tyle swobody co w spotkaniu z Finami - powiedział Robert Lewandowski, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski przed niedzielnym meczem Ligi Narodów z Włochami w Gdańsku.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT Robert Lewandowski reprezentacja Polski reprezentacja Włoch Liga Narodów Jerzy Brzęczek Gdańsk

Polska - Finlandia. Hat trick Grosickiego, Finowie bez argumentów w Gdańsku

Reprezentacja Polski pokonała w Gdańsku w meczu towarzyskim Finlandię 5:1 (3:0). Hat tricka zdobył Kamil Grosicki, po jednej bramce zdobyli Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik. Podopiecznych Jerzego Brzęczka czekają jeszcze spotkania w Lidze Narodów z Włochami (11 października) oraz trzy dni później z Bośnią i Hercegowiną. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT reprezentacja Polski Piłka nożna Jerzy Brzęczek kamil grosicki