Polskie Radio
Section05

Liga Europy

Kuopio zaskoczy Legię? "Groźni nawet z autów"

- KuPS Kuopio jest drużyną, która bardzo dobrze nastawia się na grę z kontrataku. Mają wysokich zawodników, więc są niebezpieczni ze stałych fragmentów gry, ale też z autów potrafią stworzyć zagrożenie - wymieniał aturty rywala trener Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa, która w czwartek zmierzy się z KuPS Kuopio w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy UEFA.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Legia Warszawa SPORT

Lechia nie prosi o najniższy wymiar kary w meczu z Broendby

- To dla nas nagroda i wielkie wyróżnienie, ale także duże wyzwanie. Lechia dosyć długo czekała na takie wydarzenie jak rozgrywki pucharowe, ale przez 1,5 roku zapracowaliśmy na to, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteśmy i nie możemy doczekać się tego meczu -  powiedział trener Lechii Piotr Stokowiec przed czwartkowym meczem 2. rundy eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Europy w Gdańsku z Broendby Kopenhaga.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT Lechia Gdańsk

TYLKO U NAS Legioniści chcą zdominować rywala. "Jesteśmy lepszą drużyną"

Piłkarze Legii Warszawa chcą zdominować Europę FC i pewnie wywalczyć awans do drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europy. - Jesteśmy lepszą drużyną, mamy więcej jakości, więc musimy postawić kropkę nad i - zapewnił w rozmowie z Polskim Radiem Marek Saganowski, który pełni rolę asystenta trenera Aleksandara Vukovicia. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Legia Warszawa

Aleksandar Vuković po blamażu Legii: wynik nie jest budujący

- Na pewno wynik nas nie zadowala. Chcieliśmy wygrać to spotkanie i być bliżej awansu, niż jesteśmy w tej chwili. Nadal jednak wszystko zależy od nas. Postaramy się udowodnić fakt, że jesteśmy lepszą drużyną - podkreślił na pomeczowej konferencji prasowej Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa, cytowany na oficjalnej stronie klubowej. Wicemistrz Polski zremisował na wyjeździe z gibraltarskim Europa FC 0:0 w meczu I rundy eliminacji Ligi Europy. 
Zobacz więcej na temat:  Legia Warszawa SPORT Piłka nożna