Polskie Radio
Section05
Legia Warszawa

Ekstraklasa: Lechia - Legia, hit kolejki w Gdańsku. "To sól sezonu Ekstraklasy" [ZAPOWIEDŹ]

Prowadzący w tabeli Ekstraklasy cztery kolejki przed końcem rozgrywek piłkarze Legii w niedzielę zagrają w Gdańsku z Lechią, która wydaje się najtrudniejszą z pozostałych warszawskiej drużynie przeszkód na drodze ku kolejnemu mistrzostwu Polski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Legia Warszawa Lechia Gdańsk piast gliwice wisła kraków Pogoń Szczecin Raków Częstochowa śląsk wrocław Cracovia Lech Poznań

Ekstraklasa: dyrektor sportowy Legii Warszawa zdradza plany klubu. "Chcemy wyprzedzić rynek"

Dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski zapowiada, że przed letnią walką o europejskie puchary klub wzmocni skład. - Musimy dostarczyć trenerowi wszechstronnych narzędzi, aby miał on różne możliwości wykorzystania ich i zastosowania konkretnych manewrów taktycznych w zależności od przeciwnika, rozgrywek - deklaruje na łamach portalu legia.com.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Legia Warszawa

Ekstraklasa: Lech - Legia. "Stać nas na lepszą grę". Michniewicz rozczarowany po meczu w Poznaniu

Przyjeżdżając do Poznania, wygraliśmy ostatnich sześć spotkań i liczyliśmy na to, że nasza passa będzie kontynuowana - powiedział po meczu z Lechem Czesław Michniewicz, trener Legii. Lider Ekstraklasy bezbramkowo zremisował w Poznaniu, ale utrzymał bezpieczną przewagę nad drugą w tabeli Pogonią Szczecin.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Legia Warszawa Lech Poznań Piłka nożna SPORT