X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
TYLKO U NAS

Państwa V4 solidarne z Polską. "Możemy mówić o sukcesie"

-  Decyzja Mateusza Morawieckiego o rezygnacji z udziału w szczycie V4 i Izraela w Jerozolimie była zasadna. Jeśli udało się przekonać do swojego stanowiska także inne państwa Grupy Wyszehradzkiej, to możemy mówić o sukcesie - ocenia w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Artur Skorek z Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zobacz więcej na temat:  Izrael Europa grupa wyszehradzka TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Pożegnanie Jana Olszewskiego. "Był sumieniem narodu"

- To człowiek, który chciał tworzyć Polskę, którą rządzić będą ludzie o czystych rękach i to jego wstrząsające pytanie "Czyja ma być Polska?" pozostaje nadal aktualne - mówił o Janie Olszewskim szef Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk, ktory wraz z mieszkańcami Warszawy składał hołd zmarłemu premierowi, którego trumna została wystawiona w KPRM.
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS Jan Olszewski

TYLKO U NAS Wyzwanie. Najszybsze dziecko świata mistrzem?

Czy jego kariera nabierze rozpędu? Rudolph "Blaze" Ingram to zaledwie siedmiolatek, który osiąga wyjątkowe wyniki w sprintach, ma "sześciopak" na brzuchu i tysiące fanów. - Trzeba pamiętać, że w zdecydowanej większości osiągnięcie mistrzostwa to wypadkowa talentu, zrównoważonego rozwoju, pracy, wsparcia i wielu innych czynników, które trudno zauważyć gołym okiem. O tym w psychologii w sporcie mówimy coraz częściej - podkreśla w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl. Daria Abramowicz, psycholog sportu. 
Zobacz więcej na temat:  Lekkoatletyka futbol amerykański SPORT opinie TYLKO U NAS

Tylko u nas Maria Teresa Kiszczak pisze do arcybiskupa

Jak ustalili dziennikarze Polskiego Radia i "Rzeczpospolitej", interwencje w sprawie publikacji medialnych podejmował nie tylko generał Czesław Kiszczak, ale i jego małżonka Maria Teresa. W listopadzie 2014 roku postanowiła zainterweniować u arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia w sprawie programu wyemitowanego przez Telewizję Trwam. Arcybiskup sprawę kulturalnie zignorował
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS Czesław Kiszczak Maria Kiszczak

TYLKO U NAS Wiemy, kto finansował konwencję Roberta Biedronia

Według umowy, której treść poznaliśmy, to fundacja Instytut Myśli Demokratycznej, a nie partia polityczna miała opłacić wynajem hali Torwar, na której odbyła się konwencja partii Roberta Biedronia. Nasze ustalenia wykluczają dotychczasową narrację działaczy i mogą być podstawą dla organów ścigania do zbadania sprawy, zanim sprawozdanie finansowe ugrupowania oceni PKW.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Robert Biedroń partia Wiosna TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Religijny ewangelik i były Demokrata. Poznaj Mike'a Pence'a

Z reguły wiceprezydenci USA nie mają wielkiej władzy. Są wybierani jeszcze w kampanii wyborczej przez kandydatów na prezydenta z klucza partyjnego, aby przyciągnąć konkretny elektorat lub po prostu z klucza wpływów politycznych. Najlepiej jak najmniejszych, aby nie zagrozić pozycji potencjalnej przyszłej głowy państwa.  
Zobacz więcej na temat:  Mike Pence Stany Zjednoczone konferencja bliskowschodnia TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Ekspert: Nord Stream 2 służy Rosji politycznie

- Dopuszczenie do realizacji Nord Stream 2 pokazuje bankructwo idei europejskiej solidarności. Niemcy czy Francja, w przeciwieństwie do Polski, nie odczuwają tego, że uzależnienie energetyczne przekłada się na uzależnienie polityczne. A projekt ten bardziej niż biznesowo służy Rosji właśnie politycznie – mówi portalowi PolskieRadio24.pl dziennikarz i ekspert ds. wschodnich Grzegorz Kuczyński.
Zobacz więcej na temat:  Europa Unia Europejska Nord Stream 2 Niemcy Francja Rosja gazociąg północny TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Francja przeciwko Nord Stream 2. Wiech: poważny wyłom

- Po podpisaniu na początku tego roku umowy o współpracy między Francją a Niemcami wydawać by się mogło, że kraje te będą monolitem w kwestiach tak istotnych gospodarczo, jak gazociąg Nord Stream 2. Zwłaszcza, że w budowie tego połączenia uczestniczy francuska firma Engie. Tymczasem, francuskie stanowisko może znacznie nadszarpnąć rentowność tego przedsięwzięcia - mówił w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Jakub Wiech (energetyka24.com). 
Zobacz więcej na temat:  Nord Stream 2 TYLKO U NAS Francja Niemcy Unia Europejska Rosja

TYLKO U NAS Jakub Przygoński: budujemy dakarową potęgę

- To jest wielka rzecz, że po dwudziestu latach jesteśmy tak szybką załogą, która potrafi walczyć o podium. Tak naprawdę pojedynek o "pudło" trwał do samego końca - powiedział Jakub Przygoński, czwarty kierowca tegorocznej edycji Rajdu Dakar w rozmowie z Mateuszem Brożyną z redakcji sportowej portalu PolskieRadio24.pl. Zawodnik ORLEN Teamu opowiedział również o trudach, renomie i swoich początkach w dakarowym maratonie. 
Zobacz więcej na temat:  sporty motorowe Moto sport Rajd Dakar Dakar2019 jakub przygoński TYLKO U NAS opinie