Polskie Radio
Section05
Liga Narodów siatkarzy

Heynen lubi horrory? "Życzyłbym sobie kolejnych tie-breaków"

Po dwóch zwycięskich setach w pierwszym meczu reprezentacji Polski z Argentyną podczas turnieju Ligi Narodów w Mediolanie wydawało się, że biało- czerwoni sięgną po wygraną za trzy punkty, jednak do zwycięstwa podopiecznym Vitala Heynena potrzebny był tie-break. - To, że w meczu takim jak ten doszło do tie-breaka, jest całkiem normalne - powiedział po spotkaniu selekcjoner.
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka Liga Narodów siatkarzy Vital Heynen SPORT

PZPS skarży się na irańskich fanów. "Utrudniali przejazd"

Polski Związek Piłki Siatkowej wydał oświadczenie, w którym skrytykowano zachowanie irańskich kibiców po meczu tamtejszej reprezentacji z biało-czerwonymi podczas turnieju Ligi Narodów w Urmii. - Tłum fetujących zwycięstwo kibiców utrudniał sprawny przejazd autobusu z polską drużyną z miejsca rozegrania spotkania - napisano. Iran wygrał z Polską 3:2.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Liga Narodów siatkarzy Siatkówka

Kłos nie obawia się irańskich kibiców. "Przetarłem szlak"

Niedawna wypowiedź Michała Kubiaka sprawiła, że wiele osób obawia się przyjęcia polskich siatkarzy przez kibiców podczas turnieju w irańskiej Urmii. Innego zdania jest Karol Kłos. "Nawet przez chwilę nie ma strachu" - napisał w mediach społecznościowych środkowy, który wraca do reprezentacji po dwóch latach przerwy. Polacy rozpoczną turniej w Iranie od piątkowego meczu z Rosją.