Ludzie Polskiego Radia
Section06

Wiktoria Jurczewska

Prowadzący

Jest wierna zasadzie „albo grubo albo wcale”. Głównie odnosi się do jej moto pasji, chociaż do życia też nie podchodzi śmiertelnie poważnie. Uważa, że da się znaleźć pozytyw w każdej sytuacji, a pozytywne nastawienie przyciąga pozytywne zdarzenie. Ukończyła studia dziennikarskie licencjackie na Uniwersytecie SWPS, magisterskie w trakcie.

W międzyczasie rozwijała zdobytą tam wiedzę i umiejętności dziennikarskie w różnych sferach, ale wciąż pozostając wierną motoryzacji. Przez 3 lata prowadziła transmisje na żywo z Driftingowych Mistrzostw Polski. Tworzyła kanał motoryzacyjny na YouTubie. Była rzecznikiem prasowym jednego z polskich kompleksów targowych. Była marketingowcem współtworząc komunikację jednej ze znanych marek samochodów premium. Próbując różnych zawodów doszła do wniosku, że nie przypadkowo wybrała energiczne, choć wymagające dziennikarstwo. W korporacji czuła się jak dziki lis w malutkiej klatce.

Po godzinach jest drifterką. Jeździ „bokiem” swoim BMW E36 do driftu z silnikiem V8. Mocnym i szybkim, ale oklejonym w "babskie" kwiaty. Uważa, że gdyby ADHD istniało to na pewno, by je u niej stwierdzono. Ma niespożyte pokłady energii, zapotrzebowanie na adrenalinę nigdy u niej nie maleje. Chciałaby jeszcze jeździć na motorcrossie, ale… ma 4 samochody i brak miejsca na kolejne moto szaleństwa. Jest "adrenalinowym świrem", ale totalnie przeciwnym wygłupom na drogach publicznych.

Poza motoryzacją uprawia jogę, pływa, gra z przyjaciółmi w siatkówkę, pasjonuje się lotnictwem, i… śpiewa w samochodzie :)

Jej internetowym dzieckiem jest własna marka Moto Złośnica, pod którą dzieli się swoją pasją w Social Mediach. Współtworzenie Polskiego Radia Kierowców określa jako niebywałe wyróżnienie i poczucie, że oto spełnia swoje zawodowe marzenia – połączenie pasji do motoryzacji i dziennikarstwa w miejscu pełnym autorytetów. Samochód traktuje jak żywą istotę, która obdarzona zaangażowaniem potrafi się odwdzięczyć :) 

W Radio Kierowców usłyszycie od Wiktorii wiele newsów i ciekawostek między innymi o motor sporcie, tuningu, technice jazdy czy kulturze na drodze w miłej atmosferze. 


Section07
Napisz do mnie