X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Elżbieta Łukowska

Redaktor

Reporterka. Zajmuje się sprawami gospodarczymi, kwestiami rynku pracy. Dziennikarka kocha ludzi i rozmowy z nimi. W swoim dorobku ma liczne audycje publicystyczne, reportaże, prowadzenie i tworzenie audycji ekonomicznych dla młodzieży. Uhonorowana wieloma nagrodami.

Trudne sprawy gospodarcze przekłada na język zrozumiały dla każdego słuchacza. Laureatka wielu nagród dziennikarskich - Ostrego Pióra, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych za materiały propagujące zatrudnianie i rozwój zawodowy niepełnosprawnych, a ostatnio po raz pierwszy przyznaną statuetką "Salus publica" ,Głównego Inspektora Pracy za przystępne upowszechnianie problematyki ochrony pracy.

Dziennikarka kocha ludzi i rozmowy z nimi. W swoim dorobku ma liczne audycje publicystyczne, reportaże, prowadzenie i tworzenie audycji ekonomicznych dla młodzieży. Z Polskim Radiem związana jest od 20 lat. Jej przewodnikiem w pracy są słowa Juliusza Słowackiego – "Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa". Kocha poezję a do szuflady pisze teksty piosenek.

Section07
Napisz do mnie