Ludzie Polskiego Radia
Section06

Elżbieta Łukowska

Redaktor

Reporterka. Zajmuje się sprawami gospodarczymi, kwestiami rynku pracy. Dziennikarka kocha ludzi i rozmowy z nimi. W swoim dorobku ma liczne audycje publicystyczne, reportaże, prowadzenie i tworzenie audycji ekonomicznych dla młodzieży. Uhonorowana wieloma nagrodami.

Trudne sprawy gospodarcze przekłada na język zrozumiały dla każdego słuchacza. Laureatka wielu nagród dziennikarskich - Ostrego Pióra, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych za materiały propagujące zatrudnianie i rozwój zawodowy niepełnosprawnych, a ostatnio po raz pierwszy przyznaną statuetką "Salus publica" ,Głównego Inspektora Pracy za przystępne upowszechnianie problematyki ochrony pracy.

Dziennikarka kocha ludzi i rozmowy z nimi. W swoim dorobku ma liczne audycje publicystyczne, reportaże, prowadzenie i tworzenie audycji ekonomicznych dla młodzieży. Z Polskim Radiem związana jest od 20 lat. Jej przewodnikiem w pracy są słowa Juliusza Słowackiego – "Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa". Kocha poezję a do szuflady pisze teksty piosenek.

Section07
Napisz do mnie