Polskie Radio
Section05
MŚ Eugene 2022

TYLKO U NAS Zdziebło spełniła marzenia. "Nie oczekiwałam więcej"

Katarzyna Zdziebło wywalczyła swój drugi srebrny medal podczas mistrzostw świata, które odbywają się w Eugene. Polka zajęła drugie miejsce w chodzie na 35 kilometrów, bijąc przy tym rekord kraju o ponad dziewięć minut. - Nie oczekiwałam więcej niż jeden medal - zapewniła w rozmowie z Rafałem Bałą zawodniczka, która wcześniej zajęła drugie miejsce w chodzie na 20 km.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka MŚ Eugene 2022 chód 35 km

Lekkoatletyczne MŚ Eugene 2022. Anna Wielgosz z awansem do półfinału biegu na 800 m

Anna Wielgosz w dobrym stylu awansowała do półfinału biegu na 800 metrów podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Eugene. Polka zajęła trzecie miejsce w swojej serii eliminacyjnej z czasem 2:00.79. To była jedyna reprezentantka Polski, która startowała w siódmym dniu mistrzostw. Półfinał z udziałem biegaczki odbędzie się w piątek.
Zobacz więcej na temat:  Lekkoatletyka MŚ Eugene 2022 SPORT Bieg 800m