Polskie Radio
Section05
Piotr Żyła

PŚ w skokach: kto wystąpi w konkursie drużynowym? Michal Doleżal rozwiał wątpliwości

Trener polskich skoczków Michal Doleżal na antenie Eurosportu zdradził skład biało-czerwonych na sobotni konkurs drużynowy Pucharu Świata w Wiśle. W polskiej drużynie wystąpią Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła oraz Klemens Murańka. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2020/2021 Michal Doleżal Kamil Stoch Dawid Kubacki Piotr Żyła Klemens Murańka

TYLKO U NAS PŚ w skokach: Dawid Kubacki opowiada anegdotę. "Skoczkowie przyjechali! Jest Stoch i ten, no.... "

- Jak byliśmy na wakacjach w tym roku, pojechaliśmy na spływ kajakowy. No i tam panowie, którzy to obsługiwali, też oczywiście poznali, że skoczkowie przyjechali - opowiada w rozmowie z Polskim Radiem Dawid Kubacki anegdotę o tym jak jest rozpoznawalny w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2020/2021 Dawid Kubacki Kamil Stoch Piotr Żyła

Letnie Grand Prix: Dawid Kubacki ponownie najlepszy w Wiśle. Podium znowu w całości polskie

Dawid Kubacki po raz drugi zwyciężył w zawodach Letniego Grand Prix w Wiśle. Podobnie jak w sobotę, drugie i trzecie miejsce zajęli Kamil Stoch i Piotr Żyła. Dwa zwycięstwa w Wiśle pozwoliłyby Kubackiemu triumfować w klasyfikacji końcowej cyklu Letniego GP, jednak nie wiadomo, czy nagroda zostanie przyznana. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe Dawid Kubacki Piotr Żyła Kamil Stoch Klemens Murańka