Polskie Radio
Section05

Robert Lewandowski

TYLKO U NAS Znów gramy o "wszystko". Polska ekspertem od takich starć

Bezpośrednie starcie Polski z Albanią (wtorek w Tiranie) w zasadzie zadecyduje o tym, kto zagra w marcowych barażach o mistrzostwa świata. Po naszej stronie z pewnością będzie doświadczenie, bowiem mecze „o wszystko” rozgrywaliśmy niemal w każdych eliminacjach.
Zobacz więcej na temat:  zlatan ibrahimović Kazimierz Deyna Zbigniew Boniek reprezentacja Polski Paulo Sousa Kazimierz Górski euzebiusz smolarek SPORT Katar 2022 Piłka nożna

TYLKO U NAS Bez Lewego z San Marino? "Kwestia nie jest rozstrzygnięta"

Kibice i media zastanawiają się, czy zawodnik Bayernu Monachium wystąpi w nadchodzącym meczu przeciwko San Marino. - Nie rozmawialiśmy na ten temat. Przed nami konsultacje i treningi, więc ta kwestia nie jest rozstrzygnięta. Szczerze mówiąc, nie mieliśmy jeszcze okazji tego omówić - powiedział Lewandowski w rozmowie z Polskim Radiem.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Katar 2022

"Pierwsze słyszę". "Lewy" zirytowany podczas konferencji

Robert Lewandowski odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas wtorkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski przed meczem eliminacji MŚ 2022 z San Marino. Nie zabrakło kwestii kontraktu napastnika Bayernu Monachium i jego przyszłości. - Nie mam problemu, że jestem jednym z najstarszych zawodników w reprezentacji Polski i nie myślę jeszcze o zakończeniu kariery - podkreślił kapitan kadry. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT reprezentacja Polski Katar 2022 Piłka nożna Bundesliga Bayern Monachium

Paulo Sousa rzadko bywa na meczach: nie mogę być wszędzie

Trener polskich piłkarzy Paulo Sousa na poniedziałkowej konferencji prasowej rozpoczynającej zgrupowanie reprezentacji przyznał, że w meczach eliminacji mistrzostw świata z San Marino i Albanią nie wystąpią kontuzjowani Maciej Rybus i Arkadiusz Reca, a z powodów osobistych Nicola Zalewski. Podczas spotkania z selekcjonerem poruszono także kilka innych ciekawych spraw. 
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski Katar 2022 Paulo Sousa SPORT Krzysztof Piątek Arkadiusz Milik

Milik i Piątek "strażakami", nieudane polowanie "Lewego"

Ostatnią szansę pokazania się selekcjonerowi Paulo Sousie mieli w ubiegły weekend Polacy grający w ligach zagranicznych. Robert Lewandowski nie strzelił gola w drugim ligowym meczu z rzędu, a Krzysztof Piątek prawie uratował Herthę Berlin. Najbardziej cieszy drugie z rzędu czyste konto Wojciecha Szczęsnego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A Bundesliga Premier League Ligue 1 Polacy za granicą wojciech szczęsny Krzysztof Piątek Arkadiusz Milik mateusz klich Piotr Zieliński Łukasz Fabiański