X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Turniej Czterech Skoczni

67. Turniej Czterech Skoczni tylko z trzema konkursami?

– Jest bardzo źle. Nawet mieszkańcy wspominają, że dawno nie widzieli tak ogromnej śnieżycy. Śniegu jest mnóstwo i to nie tylko na skoczni – relacjonował z Bischofshofen Maciej Nowak, wysłannik Polskiego Radia na 67. Turniej Czterech Skoczni. Z powodu trudnych warunków atmosferycznych rozegranie ostatniego konkursu imprezy stoi pod znakiem zapytania.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe Turniej Czterech Skoczni Austria PŚ w skokach 2018/2019

Horngacher uciął spekulacje? "Skupiam się na Polsce"

Trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich Stefan Horngacher odpowiedział na niedawne spekulacje medialne, jakoby po zakończeniu sezonu miał podjąć pracę w kadrze Niemiec. Austriak w rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl zapewnił, że nie prowadzi rozmów z przedstawicielami innych państw i do końca sezonu skupia się tylko na pracy z Polakami. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2018/2019 Turniej Czterech Skoczni

Do trzech razy sztuka? Kobayashi chce uniknąć losu rodaków

Ryoyu Kobayashi ma już na koncie trzy konkursowe zwycięstwa w obecnej edycji Turnieju Czterech Skoczni. 23-letni Japończyk jest o krok od wygrania wszystkich czterech zawodów podczas tej samej edycji. Przed laty przed podobną szansą stanęło jego dwóch słynnych rodaków, jednak ani Yukio Kasaya, ani Kazuyoshi Funaki nie byli jednak w stanie odnieść historycznego sukcesu. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Turniej Czterech Skoczni Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2018/2019

Groźna sytuacja w Innsbrucku. Kazach wylądował za bandą

Skocznia Bergisel w Innsbrucku ma opinię natrudniejszej w Turnieju Czterech Skoczni. Krótki zeskok bywa w różnym stanie, a jego nagłe przejście w stromy podjazd potrafi sprawić kłopoty najlepszym. W 2017 roku bolesne w konsekwencjach kłopoty mieli tu zarówno Kamil Stoch jak i Richard Freitag. Podczas czwartkowych treningów o "urokach" obiektu przekonał się Sabirżan Muminow.
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe PŚ w skokach 2018/2019 Turniej Czterech Skoczni Skoki narciarskie

Kobayashi wygrał kwalifikacje. Niezbyt udany występ Polaków

Japończyk Ryoyu Kobayashi okazał się najlepszy w kwalifikacjach do konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Lider klasyfikacji generalnej TCS skoczył 126,5 m, wyprzedzając Czecha Romana Koudelkę (124,5 m) oraz Norwega Johanna-Andre Forfanga (127,5 m). W konkursie wystąpi pięciu reprezentantów Polski, z których w kwalifikacjach najlepiej spisał się siódmy Dawid Kubacki (121 m). 
Zobacz więcej na temat:  SPORT PŚ w skokach 2018/2019 Skoki narciarskie sporty zimowe Turniej Czterech Skoczni

Turniej Czterech Skoczni na półmetku. Próba bilansu

- Mamy bardzo mocną drużynę i zawodników, którzy nawet gdy trochę psują skoki, skaczą gorzej niż oczekują to i tak robią to dobrze. To, co kiedyś było dla nas sufitem teraz jest podłogą - mówił w Polskim Radiu 24 Marcin Bratkowski z Przeglądu Sportowego. Wtorkowe zawody w Garmisch-Partenkirchen zakończyły pierwszą, niemiecką część Turnieju Czterech Skoczni.
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie Turniej Czterech Skoczni