Polskie Radio
Section05
Zakopane

Sezon zimowy z radiową Jedynką w Zakopanem

Zakończyliśmy sezon ferii zimowych i VII edycję Pucharu Zakopanego Amatorów w narciarstwie alpejskim Zakopane 2020. Dziennikarze radiowej Jedynki tym razem nadawali z Polany Szymoszkowej. W audycji "Jedyne takie miejsce" relacjonowali finałowe zawody o Puchar Zakopanego, ale też przypomnieli przebieg tegorocznej edycji Pucharu i mówią planach na kolejne sezony.
Zobacz więcej na temat:  Zakopane narciarstwo alpejskie Sława Bieńczycka Grzegorz Frątczak

Zużyto pół tony gipsu. Zakopane podsumowuje wypadki podczas ferii zimowych

- Pół tony gipsu, głównie dla poszkodowanych na stokach narciarskich, zużyto w oddziale ratunkowym zakopiańskiego szpitala podczas mijających ferii zimowych. Wśród poszkodowanych były także osoby bardzo ciężko ranne - poinformowała w piątek wicedyrektor szpitala Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem Małgorzata Czaplińska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony małopolskie Zakopane Podhale Ferie zimowe narty snowboard

Ostatni weekend ferii w Zakopanem z Programem 1 Polskiego Radia

W najbliższą sobotę radiowa Jedynka po raz kolejny w tym sezonie zagości w Zakopanem, aby - tym razem ze studia plenerowego na Polanie Szymoszkowej - relacjonować finał VII Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim amatorów. Sława Bieńczycka, Marcin Kusy i Grzegorz Frątczak zapraszają do udziału w audycjach na żywo. To ostatnia okazja, aby na antenie podzielić się wrażeniami z zawodów, pozdrowić bliskich, zrobić sobie zdjęcie w fotobudce lub wziąć udział we wspólnej zabawie – Program 1 kończy bowiem sezon zimowy w Zakopanem.   
Zobacz więcej na temat:  Zakopane

PŚ W ZAKOPANEM Na co Kubacki przeznaczy nagrodę od premiera? Na "koks"

Dawid Kubacki, który po raz dziewiąty z rzędu stanął na podium zawodów Pucharu Świata, był w świetnym nastroju po konkursie w Zakopanem, gdzie zajął trzecie miejsce, a Kamil Stoch triumfował. Po  występie na Wielkiej Krowi został zapytany o nagrodę, którą dzień wcześniej otrzymał od premiera Mateusza Morawieckiego.  
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT PŚ w skokach 2019/2020 Zakopane