Polskie Radio
Section05
lebron james

Los Angeles Lakers wciąż w kryzysie

Koszykarze Los Angeles Lakers znów przegrali. Tym razem w rozegranym w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego meczu ligi NBA musieli uznać wyższość Portland Trail Blazers 105:107. To 30. porażka w tym sezonie zawodników z "Miasta Aniołów", którzy walczą o zapewnienie sobie miejsca premiowanego grą w fazie play-off. Dla Lakers 30 punktów rzucił LeBron James, dla zwycięzców punkt mniej zdobył Anfernee Simons.
Zobacz więcej na temat:  NBA Koszykówka SPORT los angeles lakers lebron james

Jak to wpadło? Niesamowity rzut w NBA [WIDEO]

Spektakularny rzut Devonte'a Grahama z własnej połowy dał wygraną New Orleans Pelicans z Oklahoma City Thunder 113:110. Z kolei koszykarze Utah Jazz pokonali na własnym parkiecie Los Angeles Clippers 124:103. To ich ósme zwycięstwo w rzędu, co jest najdłuższą serią w całej lidze NBA.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Koszykówka NBA Los Angeles Clippers los angeles lakers lebron james Golden State Warriors phoenix suns dallas mavericks

NBA: LeBron James przejął stery w starciu Los Angeles Lakers - Indiana Pacers. Skandal na trybunach

LeBron James zdobył 39 punktów i poprowadził do zwycięstwa Los Angeles Lakers w rozegranym w środę meczu ligi NBA, w którym "Jeziorowcy" zmierzyli się z Indiana Pacers. Gwiazda Lakers podczas dogrywki postanowiła także zainterweniować w związku z zachowaniem kibiców.
Zobacz więcej na temat:  SPORT NBA los angeles lakers lebron james Koszykówka phoenix suns Golden State Warriors Stephen Curry

NBA: powrót LeBrona Jamesa nie pomógł Lakersom

LeBron James powrócił po dłuższej przerwie do gry spowodowanej kontuzją, ale nie zapobiegł trzeciej z rzędu porażce koszykarzy Los Angeles Lakers, którzy w starciu najbardziej utytułowanych ekip NBA przegrali na wyjeździe z Boston Celtics 108:130. Kolejne zwycięstwo, mimo plagi kontuzji, odnieśli z kolei Golden State Warriors.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Koszykówka NBA los angeles lakers boston celtics lebron james Golden State Warriors

NBA: kolejna porażka Indiany Pacers. Trwa seria Miami Heat

W wygranym przez Brooklyn Nets 105:98 meczu z Indiana Pacers 36-letni LaMarcus Aldridge zdobył dla zwycięzców 21 punktów (17 w drugiej połowie spotkania), osiągając granicę 20 000 punktów w karierze. Jest 48. graczem w historii, a siódmym wśród aktywnych koszykarzy NBA, który może pochwalić się takim osiągnięciem. Świetną serię kontynuują także gracze Miami Heat.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Koszykówka NBA lebron james Los Angeles Clippers los angeles lakers cleveland cavaliers