Polskie Radio
Section05
pge skra bełchatów

PlusLiga: ZAKSA faworytem finałowej rywalizacji z Jastrzębskim Węglem. "Tylko cud pozbawi ją złota"

Daniel Pliński nie daje zbyt dużych szans siatkarzom Jastrzębskiego Węgla w finałowej rywalizacji o mistrzostwo Polski z Grupą Azoty Zaksą. - Musiałby się zdarzyć sportowy cud, by zespół z Kędzierzyna-Koźla nie sięgnął po tytuł - powiedział PAP były reprezentant kraju.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka PlusLiga ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jastrzębski węgiel Verva Warszawa Orlen Paliwa pge skra bełchatów

PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle najlepsza w sezonie zasadniczym. Hity w ćwierćfinale

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wygrywając we wtorek z MKS Będzin 3:0 awansowali na czwarte miejsce w tabeli przed fazą play off. W ćwierćfinale zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. Rundę zasadniczą pewnie wygrała Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Zobacz więcej na temat:  PlusLiga Siatkówka SPORT ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pge skra bełchatów jastrzębski węgiel Verva Warszawa Orlen Paliwa Trefl Gdańsk Asseco Resovia Rzeszów

Siatkówka: polskie kluby poznały rywali w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zmierzą się z włoskim Cucine Lube Civitanova. PGE Skra Bełchatów trafiła zaś na rosyjski Zenit Kazań. Siatkarki VakifBank Stambuł będą natomiast rywalem Grupy Azoty Chemika Police w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń. Turczynki to czterokrotny triumfator rozgrywek. Losowanie ćwierćfinałów w rozgrywkach kobiet i mężczyzn odbyło się w piątek w Luksemburgu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pge skra bełchatów