Polskie Radio
Section05
pge skra bełchatów

Nowa formuła Superpucharu Polski. Czterech mistrzów rozpocznie siatkarski sezon

Tegoroczny sezon klubowy w męskiej siatkówce zainaugurują rozgrywki o Superpuchar Polski, które odbędą się w dniach 5-6 września. Ze względu na pandemię koronawirusa Polska Liga Siatkówki zdecydowała, że zamiast tradycyjnego meczu między mistrzem a zdobywcą pucharu, o trofeum powalczą cztery kluby, które w ostatnim dwudziestoleciu sięgały po tytuł mistrza Polski. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka jastrzębski węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pge skra bełchatów Asseco Resovia Rzeszów

PlusLiga: kolejny wielki powrót do Polski? Media: Mateusz Bieniek zagra w PGE Skrze

Według "Przeglądu Sportowego" środkowy siatkarskiej reprezentacji Polski Mateusz Bieniek po roku gry we Włoszech wróci do kraju i przywdzieje koszulkę PGE Skry Bełchatów. - Zostały tylko formalności - zasugerowała gazeta, która dzień wcześniej informowała, że inny czołowy polski siatkarz Fabian Drzyzga ponownie zostanie zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów. 
Zobacz więcej na temat:  PlusLiga Siatkówka SPORT pge skra bełchatów

PGE zmniejsza wydatki na sponsoring. Zła wiadomość dla polskiego sportu

Grupa PGE w obliczu kryzysu związanego z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 postanowiła zredukować wydatki na sponsoring o ponad 27 milionów złotych w 2020 roku. PGE jest jednym z głównych sponsorów kilku drużyn sportowych w Polsce, Stadionu Narodowego czy patronem Ekstraligi żużlowej.
Zobacz więcej na temat:  SPORT PGE VIVE Kielce Ekstraliga pge skra bełchatów Koronawirus w Polsce koronawirus Stadion Narodowy

PlusLiga: gwiazdy PGE Skry zachęcają do aktywności. "Ćwiczymy z iSkrą"

Rozgrywki PlusLigi zostały zakończone przedwcześnie ze względu na pandemię koronawirusa, jednak siatkarze PGE Skry Bełchatów starają się utrzymywać dobrą formę i zachęcają do tego innych. Zawodnicy dziewięciokrotnego mistrza Polski, m.in. Mariusz Wlazły, Karol Kłos czy Grzegorz Łomacz od czwartku ruszą z internetową akcją "Ćwiczymy z iSkrą". 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka koronawirus pge skra bełchatów PlusLiga