Polskie Radio
Section05
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Zaksa traci szanse na tytuł. Znamy pary ćwierćfinałowe

Bogdanka LUK Lublin przegrała 1:3 z GKS-em Katowice i zakończyła tym samym fazę zasadniczą PlusLigi na szóstym miejscu. W jednym z najciekawszych ćwierćfinałów ekstraklasy siatkarzy zmierzy się z Projektem Warszawa. Asseco Resovia Rzeszów zagra natomiast z Treflem Gdańsk.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka PlusLiga jastrzębski węgiel AZS Olsztyn Warta Zawiercie Projekt Warszawa Asseco Resovia Rzeszów trefl sopot ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pge skra bełchatów

Cyrk na meczu ZAKSY. 17 minut trwało ustalanie wyniku!

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała w środowy wieczór z Halkbankiem Ankara 3:2 w pierwszym meczu barażowym o awans do ćwierćfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów, ale emocjonujące spotkanie zostało przyćmione przez zdumiewającą sytuację z tie-breaka, gdy sędziowie przerwali rywalizację na ponad 17 minut, gdyż... nie byli w stanie ustalić prawidłowego wyniku.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Łukasz Kaczmarek