X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
podnoszenie ciężarów

TYLKO U NAS Tego ciężaru Agata Wróbel nie jest w stanie unieść sama

Agata Wróbel, najbardziej utytułowana polska sztangistka, ma problemy i prosi o wsparcie. Dwukrotna medalistka olimpijska, w swoim apelu opisała dramatyczną sytuację w jakiej znajduje się od jakiegoś czasu, a z którą nie jest w stanie sama się zmierzyć. - W jej sytuacji pieniądze to nie wszystko - mówi portalowi PolskieRadio24.pl Mariusz Jędra, prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.
Zobacz więcej na temat:  podnoszenie ciężarów SPORT TYLKO U NAS

"Herkules" zmienił ciężary. Wspominamy siłacza wszech czasów

18 listopada 2017 roku w wieku 50 lat zmarł uważany za najwybitniejszego sztangistę wszech czasów Naim Suleymanoglu. W pierwszą rocznicę śmierci warto przypomnieć sylwetkę "Kieszonkowego Herkulesa", który na tyle zdominował światowe pomosty, że władze walczących o jego występy w swych barwach Turcji i Bułgarii nie bały się użyć metod szpiegowskich rodem z filmów akcji. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT podnoszenie ciężarów opinie

Podnoszenie ciężarów. Zmiany uzdrowią dyscyplinę?

- Wyniki, jakie widzimy podczas pierwszych dni rywalizacji, są naprawdę dobre. Pytanie czy to efekt dobrego przygotowania zawodników, czy znak, że nadal trwa proceder dopingowy - mówił w Magazynie Sportowym Bogusław Solecki z Telewizji Polskiej. W Aszchabadzie, stolicy Turkmenistanu, odbywają się mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów. W Polskim Radiu 24 również komentarz Roberta Dołęgi, byłego sztangisty. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 podnoszenie ciężarów mistrzostwa świata