Polskie Radio
Section05
reprezentacja Peru

El. MŚ 2026: wygrana Argentyny i kolejna wpadka Brazylii

Broniąca tytułu Argentyna, po dwóch golach Lionela Messiego, pokonała na wyjeździe Peru 2:0 w 3. kolejce eliminacji mistrzostw świata 2026 w strefie południowoamerykańskiej i z kompletem punktów prowadzi w tabeli. Kolejną wpadkę zaliczyła Brazylia, która uległa Urugwajowi 0:2.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna mistrzostwa świata reprezentacja Brazylii reprezentacja Argentyny reprezentacja Kolumbii reprezentacja Urugwaju piłkarskie mistrzostwa świata 2026 mundial 2026 reprezentacja Peru Leo Messi lionel messi

Urugwaj na kolanach. Brazylia demoluje w szlagierze

Brazylijczycy pewnie pokonali u siebie Urugwaj 4:1, co sprawia, że mogą powoli zacząć świętować awans na mistrzostwa świata. Coraz bliżej mundialu są także Argentyńczycy, którzy nie bez problemów zwyciężyli z Peru 1:0.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Brazylii reprezentacja Argentyny reprezentacja Urugwaju reprezentacja Peru reprezentacja Kolumbii Reprezentacja Ekwadoru Reprezentacja Chile

ZAPOWIEDŹ El. MŚ 2022: w Ameryce Południowej rozegrają aż trzy kolejki

W najbliższych dniach odbędą się trzy kolejki eliminacji piłkarskich mistrzostw świata 2022 w południowoamerykańskiej strefie CONMEBOL. Pierwotny plan zakładał rozegranie tylko po dwóch meczów, ale zespoły odrobią też zaległość z 5. kolejki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Brazylii reprezentacja Argentyny reprezentacja Urugwaju reprezentacja Kolumbii reprezentacja Peru

El. MŚ 2022: zwycięstwa Urugwaju i Peru. Kolumbia i Chile tracą punkty

Zajmujący trzecie miejsce Ekwador zremisował u siebie z Chile 0:0 w 8. kolejce eliminacji mistrzostw świata 2022 w strefie Ameryki Południowej. Zwycięstwa odniosły Urugwaj i Peru. Hitowy mecz Brazylii z Argentyną został przerwany przez brazylijski sanepid.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Brazylii reprezentacja Argentyny reprezentacja Kolumbii reprezentacja Peru Reprezentacja Chile Reprezentacja Ekwadoru reprezentacja Urugwaju

Copa America: Brazylia podniosła się w meczu z Kolumbią. Gol Casemiro w 100. minucie

Broniąca tytułu piłkarska reprezentacja Brazylii odniosła trzecie zwycięstwo w odbywającym się w tym kraju turnieju Copa America. W środę "Canarinhos" wygrali z Kolumbią 2:1, ale nie obyło się bez kontrowersji. Zwycięskiego gola strzelił Casemiro w 100. minucie.
Zobacz więcej na temat:  copa america reprezentacja Brazylii reprezentacja Kolumbii Piłka nożna SPORT Reprezentacja Ekwadoru reprezentacja Peru

Eliminacje MŚ 2022: Brazylia idzie jak burza, kolejne potknięcie Argentyny

Brazylia wygrała na wyjeździe z Paragwajem 2:0 (1:0) w meczu 6. kolejki eliminacji piłkarskich mistrzostw świata 2022 w strefie Ameryki Południowej. "Canarinhos" mają na koncie komplet 18 punktów i o sześć wyprzedzają Argentynę, która zremisowała z Kolumbią 2:2.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Brazylii reprezentacja Argentyny Katar 2022 reprezentacja Urugwaju Reprezentacja Chile reprezentacja Peru Neymar