Polskie Radio
Section05
Szymon Sićko

Szczypiorniści zagrają z Francją. Jurecki rozesłał powołania

Tymczasowy selekcjoner reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Bartosz Jurecki powołał 20 zawodników na marcowe mecze eliminacji mistrzostw Europy, w których Biało-Czerwoni dwukrotnie zmierzą się z faworyzowaną Francją. Szansę zmierzenia się z mistrzami olimpijskimi otrzyma m.in. rewelacyjny 19-letni bramkarz Marcel Jastrzębski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka ręczna Arkadiusz Moryto Michał Daszek Kamil Syprzak

Ćwierćfinał MŚ nie dla Polski! Hiszpania lepsza w Krakowie

Polscy piłkarze ręczni przegrali z Hiszpanią (23:27) w pierwszym meczu fazy zasadniczej mistrzostw świata rozgrywanych w Polsce i w Szwecji. By mieć szansę na grę w ćwierćfinale, Biało-Czerwoni musieli wygrać wszystkie spotkania na tym etapie rywalizacji i liczyć na potknięcia rywali. W kolejnym meczu Polacy zagrają z Czarnogórą. 
Zobacz więcej na temat:  MŚ piłkarzy ręcznych 2023 Piłka ręczna SPORT Patryk Rombel Arkadiusz Moryto

Złe wieści ws. Szymona Sićki. Zawodnik trafił do szpitala

Z Kielc napłynęły niepokojące wieści o urazie Szymona Sićki. Zawodnik groźnie upadł na parkiet podczas meczu z Wisłą Płock. - Zaczął odczuwać silne dolegliwości bólowe, cierpiał na niepamięć i z podejrzeniem krwawienia śródmózgowego trafił do szpitala na hospitalizację - przekazał klubowy lekarz, dr Rafał Wójcicki.
Zobacz więcej na temat:  Piłka ręczna superliga piłkarzy ręcznych orlen wisła płock Łomża Industria Kielce VIVE Kielce SPORT