Polskie Radio
Section05
wojciech szczęsny

Włosi rozczarowani Milikiem. "Zawsze tyłem do bramki"

Juventus zremisował z Interem 1:1 w hicie 13. kolejki Serie A. Piłkarskie emocje skończyły się na pierwszej połowie, a zmiennicy, wśród których znalazł się Arkadiusz Milik, rozczarowali. "Dosłownie dotknął piłki dwa razy i nawet nie było widać, że wszedł" - komentują dziennikarze "La Gazzetta dello Sport".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A juventus turyn inter mediolan wojciech szczęsny Arkadiusz Milik

Zalewski się wyróżnił. Oceniliśmy Biało-Czerwonych

Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała w Warszawie z Czechami 1:1 i straciła szanse na bezpośredni awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Jak oceniliśmy Biało-Czerwonych za piątkowy mecz?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski wojciech szczęsny Jan Bednarek Jakub Kiwior Przemysław Frankowski Nicola Zalewski Robert Lewandowski Karol Świderski Adam Buksa kamil grosicki Sebastian Szymański

Szczęsny może być spokojny. Jasny komunikat Probierza

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Michał Probierz podkreślił, że obsada bramki w jego kadrze jest ustalona. Pierwszym golkiperem ma być Wojciech Szczęsny, a jego zmiennikami Łukasz Skorupski i Bartłomiej Drągowski. - To jest dobre dla całokształtu - tłumaczył szkoleniowiec w rozmowie z Kanałem Sportowym. Wygląda na to, że Marcin Bułka i Kamil Grabara będą musieli poczekać na swoją szansę w drużynie narodowej.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski michał probierz Euro 2024 wojciech szczęsny

Probierz: nie jestem cudotwórcą, nie tym meczem przegraliśmy

Polska zremisowała z Mołdawią 1:1 (0:1) w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy, który odbył się w Warszawie. Bramkę dla gości zdobył Ion Nicolaescu, a wyrównał Karol Świderski. - Nie jestem cudotwórcą, to nie tym meczem przegraliśmy te eliminacje - powiedział Michał Probierz, selekcjoner reprezentacji Polski na konferencji prasowej po meczu na PGE Narodowym.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 michał probierz wojciech szczęsny Paweł Wszołek Jakub Kiwior Przemysław Frankowski Sebastian Szymański Piotr Zieliński Karol Świderski Arkadiusz Milik

Tak Polska zagra z Mołdawią? Zmiany w składzie są możliwe

W niedzielny wieczór reprezentacja Polski podejmie w Warszawie Mołdawię w kolejnym meczu eliminacji mistrzostw Europy 2024. Na jaki skład zdecyduje się selekcjoner Michał Probierz? Nie można wykluczyć zmian w porównaniu z czwartkowym starciem z Wyspami Owczymi.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 michał probierz wojciech szczęsny Paweł Wszołek Jakub Kiwior Przemysław Frankowski Sebastian Szymański Piotr Zieliński Karol Świderski Arkadiusz Milik

KOMENTARZ Ile zniosą polscy kibice? Buta kadry razi równie jak wyniki

O porażce reprezentacji Polski w Tiranie napisano już chyba wszystko. I słusznie, te tysiące znaków krytyki należą się Biało-Czerwonym ze wszech miar. Kolejne upokorzenie naszej kadry najbardziej razi jednak nie w wymiarze czysto sportowym, bo staty punktów w meczu z Albanią spodziewał się chyba każdy, kto oglądał niedawne popisy "Orłów", ale pod kątem czysto ludzkim. Po raz kolejny ze strony trenera i części piłkarzy doczekaliśmy się pokazu buty i arogancji, które wobec tak przykrej porażki kłują w oczy podwójnie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 Robert Lewandowski Fernando Santos wojciech szczęsny Grzegorz Krychowiak