Porażeni elektroniką. Debiutanci i weterani

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 17:20
Jeden "Ex Magazine" i różne oblicza elektroniki. W sobotnie popołudnie odwiedzą nas debiutanci z duetu XXANAXX i weterani z Super Girl & Romantic Boys.
XXANAXX
XXANAXXFoto: mat. prasowe

Myli się ten, kto uważa, że programy typu „talent show” to tylko rozrywka dla widza nieprzynosząca korzyści uczestnikom. Udowodnił to niedawno m.in. Dawid Podsiadło wydając świetną płytę. Kolejną osobą jest Klaudia Szafrańska. Artystka po swoim występie w telewizji szukała producenta i trafiła na Michała Wasilewskiego. Razem tworzą niesamowite zestawienie elektronicznego brzmienia pod banderą zespołu XXANAXX, który święci triumfy na festiwalach. Próbkę ich twórczości będziemy mieli okazję Wam zaprezentować.

W drugiej godzinie pojawi się Super Girl czyli reprezentatka formacji, którqa schodziła się i rozstawała, aż wreszcie po 10 lata od zarejestrowania debiutanckiego materiału postanowili wydać płytę. Jakie były przeszkody? Co skłoniło ich, by w końcu zrealizować plany? I co dalej z zespołem Super Girl & Romantic Boys?

Na te i inne pytanie odpowiedzą sami goście - w sobotę po godzinie 16.00.
Zaprasza Ula Kaczyńska.

Zobacz więcej na temat: Czwórka ex magazine MUZYKA

Czytaj także

Kamp! o swojej nowej płycie: jest w 100 procentach nasza

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2012 10:00
Byli bezkompromisowi, nie poddali się naciskom wytwórni, które oferowały im umowy niezgodne z tym, co sobie wymarzyli. Dziś, po kilku latach, wydają pierwszą płytę i są zgodni: zrobiliśmy to tak, jak chcieliśmy, a satysfakcja jest ogromna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Misia Furtak: na basie uczę się grać już od 10 lat

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 19:00
Dziewczyna z gitarą, która muzykę ma we krwi, a w głowie milion pomysłów - taka jest Misia Furtak, gość audycji "EX Magazine".
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Eprom: Sztigar Bonko to owoc miłości do Śląska i Cypress Hill

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 13:20
Dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Świata IDA i dwanaście razy otrzymywał tytuł Mistrza Polski ITF i IDA. Teraz DJ Eprom jako Sztigar Bonko nagrywa numery o Śląsku w hołdzie Cypress Hill.
rozwiń zwiń