Semantyczny punk. Spodziewajcie się niespodziewanego!

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2013 17:00
Zmienili nazwę i zdobywają świat, choć ich muzyce daleko do przebojowego popu. W czym tkwi sekret Senmantik Punk dowiecie się już w sobotnie popołudnie.
Semantik Punk
Semantik PunkFoto: mat. prasowe

W "Ex Magazine" będzie muzycznie. Zaprosiliśmy muzyków z grupy Semantik Punk. Zespół wystąpił na tegorocznym Opene'rze, który był dla nich dobrą okazją do przypomnienia o sobie i zaprezentowania się w nowej wersji. Wcześniej grupa występowała pod nazwą Moja Adrenalina. Zmiana nazwy przyszła wraz z nowym, przełomowym dla składu albumem zatytułowanym "abcdefghijklmnoprstuwxyz". Producentem płyty został Ross Robinson, ten sam, który siedział za konsoletą podczas powstawania legendarnych albumów Sepultury czy Slipknot, a trzy lata temu odświeżał brzmienie Klaxons. Chłopaki opowiedzą o swoim nowym, muzycznym wizerunku.

Na "EX Magazine" w sobotę, 24 sierpnia, po godzinie 16.00 zaprasza Ula Kaczyńska.

Zobacz więcej na temat: Czwórka ex magazine
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Misia Furtak: na basie uczę się grać już od 10 lat

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 19:00
Dziewczyna z gitarą, która muzykę ma we krwi, a w głowie milion pomysłów - taka jest Misia Furtak, gość audycji "EX Magazine".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Xxanaxx - muzyczna alternatywa dla środków farmakologicznych

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2013 18:50
Dzieli ich 12 lat, łączy ich miłość do muzyki, 7 miesięcy wspólnej pracy, superkoncert na Open'erze i epka, którą wydają już 12 sierpnia. Gościem Uli Kaczyńskiej był duet Xxanaxx.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Czernecki: samospalanie nie interesuje mnie; ani jako aktora, ani jako widza

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2013 17:30
Grał m. in. w "Wojnie polsko-ruskiej", wkrótce zobaczymy go w "Wałęsie. Człowieku z nadziei". Przede wszystkim jednak Michał Czernecki jest świetnym aktorem teatralnym, który od czasu do czasu pozwala sobie na flirt z telewizją.
rozwiń zwiń