Kossakowski i Koman - mieć świat u stóp

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2014 18:01
Wiedzą czego chcą poszukując swojej drogi aktorskiej. Nie idą na łatwiznę i dzięki temu wygrywają siebie. Zapraszamy na spotkanie z Markiem Kossakowskim i Jackiem Komanem.
Jacek Koman w serialu Tajemnice Laketop, reż. Jane Campion, Gerard Lee
Jacek Koman w serialu "Tajemnice Laketop", reż. Jane Campion, Gerard LeeFoto: mat. prasowe

Jeden z nich ma elektryzujący głos, przenikliwe spojrzenie i fachowy aktorski warsztat. Żaden polski aktor nie zagrał w tak głośnej i licznie nagradzanej produkcji jak "Mo­ulin Rouge!" współpracując z Nicole Kidman. W dramacie "Ludzkie dzieci" zagrał z Clive’em Owenem i Julianne Moore. W kontrowersyjnej produkcji "Opór" partnerował Danielowi Craigowi.

Drugi z gości też może pochwalić się niezłymi umiejętnościami aktorskimi: grał w "Hamlecie", w filmie "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" Marka Koterskiego, czy "Kto nigdy nie żył" Andrzeja Seweryna i "Generale Nilu" Ryszarda Bugajskiego.

Aktorów z takim doświadczeniem, jakie mają Jacek Koman i Marek Kossakowski, można szukać ze świecą. Z ich dorobkiem zmierzy się Ula Kaczyńska - w "EX Magazine", w sobotę 22 lutego, o godz. 16.00.
Zapraszam

Zobacz więcej na temat: Czwórka ex magazine
Czytaj także

The Dumplings: połączył nas Yann Tiersen

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2014 18:00
Poznali się na szkolnym konkursie muzycznym, zagrali kilka coverów, ale tak naprawdę zaczęli realizować się w autorskich produkcjach. W przyszłym tygodniu wchodzą do studia, żeby nagrać debiutancką płytę, o której głośno jest już od miesięcy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Piotr Żurawski: najważniejsze w aktorstwie to nie rozmieniać się na drobne

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2014 11:00
Moja droga do aktorstwa była długa i pokrętna - mówi Piotr Żurawski. - Po drugim roku rzuciłem Akademię Teatralną, by móc grać w prawdziwym teatrze. I powrotu nie planuję.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rafał Mohr: jestem uparty, zwłaszcza jeśli wierzę w słuszność tego, co robię

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2014 12:30
- O tym, że chcę być aktorem, wiedziałem mając osiem lat - mówi Rafał Mohr. - Minęły prawie dwie dekady, odkąd skończyłem studia, a ja ani razu nie pomyślałem o zmianie zawodu.
rozwiń zwiń